Hayatınızda yapmak istedikelrinize engel gördüğünüz ne gibi sıkıntılarınız var ?

hayatınızda yapmak istediklerinize engel gördüğünüz ne gibi sıkıntılarınız var ?

neler dir sizi kısıtlayan ?

çok isteyipte yapamadıklarınız nelerdir ?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• para

şans

,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İnsanı kendisinden başka kimse kısıtlayamaz bence.Tabuları biz sokuyoruz hayatımıza.

0|0
    0|0
  • Annem bir engel. Bunu şikayet ederek söylemiyorum. Şu an okuduğum üniversite de , yaşadığım şehir de ondan dolayı. Onu bırakıp gitmeye kıyamadığım için.

0|0
    0|0
  • Günah olmaları genelde..

0|0
    0|0
  • yasalar , yıkılması gereklı olan tabular vsvs

0|0
    0|0
  • cevre baskısı icnden geleni yapmana engell. sureklı acaba ne derler ne dusunurler filan aklınızdan gecerken yapmak istediklerinizi rahatlıkla yapamazsınız..para sorunu da yoksa o kendine guven eksıkse bırsey yapamazsn

0|0
    0|0
  • aklımdaki soruyu sormuşsun :)

İnsanlarla iletişim kurmak istiyorum ama çekingenlik var.

0|0
    0|0
    • zamanla kendinde değişeceksin .kendindeki değişimi zamanla fark edeceksin .yaşının vereceği olgunluk seni daha farklı hissettirecek .hayatının anlamını fark edeceksin

• umarım dediğin olur

Erkekler Ne Diyor 4

• Sadece ailem. Onlara zarar gelmesin, onlar üzülmesinler diye çok işten elimi eteğimi çektim. Girip çıktığım işler yüzünden onlara bir zarar gelseydi kendimi affetmezdim.

0|0
    0|0
  • Yapabileceğim şeyleri istediğim için sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • para sadece kısıtlayan bu

0|0
    0|0
  • zengin olmak istiyorum para gibi bir sorunum var, para olmadan zengin olunmuyor lan değil mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...