Ben buyum, bole yaşarım ,bundan zevk alırım ,diyebileceğiniz ne gibi huylara sahipsiniz ?

ben buyum, bole yaşarım ,bundan zevk alırım ,diyebileceğiniz ne gibi huylara sahipsiniz ?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Nerede ya da hangi koşulda olduğum önem arz etmeden her sabah kahve içerim.Kimsenin ne dediği umurumda olmadan arkadaşlıklar kurarım ya da sevgilimle yaşarım.(Annesini kesen biriyle çok eleştirilmeme rağmen hala arkadaşım).Düğün,toplantı,konferans,balo vs gibi saçma salak ama zorunluluk arz eden etkinlikleri umursamam ve katılmam.Sevdiğim işin sahibiyim ve böyle kalacağım.En çok esrar alkol ve kadından tat alırım... Ben buyum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Uykuyu çok severim ama uyumayı bilmem. Uyudummu da uyanmayı bilmem. Ailem ,sevgilim, arkadaşlarım bundan hep rahatsız olur ama ben bu şekilde mutluyum.

0|0
    0|0
  • kimseyi takmam, dik kafaliyim

0|0
    0|0
  • Aman aman herkeste cok cilginmis :D

0|0
    0|0
  • Degişmesi gerekiyorsa degiştiririm her şeyi ama sadece kendim için yaparım bunu

0|0
    0|0
  • huy değil ama evet öyle bir durum söz konusu .

0|0
    0|0
  • Gece uyumam .

0|0
    0|0
  • Ben buyum.

Çünkü bedenlere tapmıyorum. Onlardan önce düşüncelerin altında eziliyorum.

Garip bırtakım huylarım var. Düşününce akla gelinmeyecek cinsten.

Sanırım ablamın suyu hızlı icip her defasında üstüne birkac damla dökmesinnden nefret ediyorum.

5 saniye gecikse ölecek sanki.

Uçuk kaçık şeylerim var.

Reklamları seviyorum mesela. Discovery reklamları hoşuma gidiyor, hayat buluyorum onlarda.

Yaşamı 1.30 dakikalık görüntünün icine sıkıştırabilmelerinden hoşnut oluyorum.

Kaba oluyorum bazen.

Takdir edilesi olamadım hicbir zaman. Huyum geregi tembelliği çok iyi oynarım.

Benim huylarım hiç bitmez.

Birinin başladığı yerde öteki son nefesini verir.

Ben buyum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kim ne derse desin hep kendim olmuşumdur bir başkasını görüp onu kesinlikle taklit etmem...ve ben bazı şeyleri dine göre yaşamaktan zevk alırım herkesten bir farkım vardır bu yüzden ...herkes her haltı yerken bu adamın eline kız eli dahi değmemiştir ve buda benim ayrılacağım diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bildiklerimden dönmem. Yanlışsa da benim yanlışım. Dik başlılık biraz tabi. Fikir alırım mesela, gene en son istediğim şeyi yaparım. Seviyorum böyle davranmayı.

0|0
    0|0
  • hatalarımdan ders alsam bile yine aynı hataları yapıyor olmama aldırış etmem sevdim mi hep peşinden giderim sildi mi ben de silerim yalandan nefret eder yalan söyleyeni def ederim kıskançlığı severim saçma nedenlerden kıskanıyorsun deseler bile asla kıskançlığımdan vazgeçmem..

0|0
    0|0
  • Baykuş gibi geceleri uyumam.Uyumayı sevmem en fazla 3-4 saat.

0|0
    0|0
  • Rahatımdır. Bir sorun ya da hatasını gördüğüm kişinin hemen yüzüne söylerim. Arkadasından konuşmaktan daha iyidir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bencilim çok farkındayım ama seviyorum bencilliği,bazen kız arkdaşlarım kendimi beğenmiş kız kılıklı olduğumu sölerler,onuda seviyorum :D

0|0
    0|0
  • motor bundan zevk alırım herkeze tavsıyem bırkere denemelı ama vazgecemez sonra soylıyım

0|0
    0|0
  • ben buyum, ben 1.5 iskender yerim boyle yaşarım ,bundan zevk alırım

0|0
    0|0
  • Sabırlıyımdır, sonuna kadar giderim bir işin. Herkesi dinler, kendi bildiğimi yaparım. Biraz inatçıyım galiba, kararımdan dönmem. Herşeye olumlu yaklaşırım. En zayıf yönüm bu galiba ama severimde bunu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...