Yakışıklı olmayıp , çok donanımlı ve aşırı kültürlü olan biri kızların alakasını çeker mi ?

( Lütfen Sadece Kızlar Cevaplasın ) Yakışıklı olmayıp , çok donanımlı ve aşırı kültürlü olan biri kızların alakasını çeker mi ?

Nedenleriyle açıklar mısınız fikirlerinizi ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar , hava nasıl diye sorulduğunda , hava güzel veya hava güzel , güneşli denir .

Türkiye'nin fiziki coğrafyasından girip , atmosferin tesir mekanizmalarına , termodinamik detaylara kadar girilmesine gerek yok , lütfen kısa ve özlü yazarsanız , daha etkili olur . Ayrıca sadece kızların cevaplamasını rica ettim , erkeklerin fikri beni ilgilendirmiyor , sataşma ve münasebetsizliğe gerek yok .

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Okan Bayülgen, çok yakışıklı değil ama ...

0|0
    0|0
    • cem yılmaz da değil ve bu değillerin sayısı da az değil , örnek bol yani

• ama çirkinde değiller, millette ölçü kıvanç olunca onlarında şansı kalmıyor.

Bir söz okumuştum. Erkekler güzel kadınlara severler, kadınlar sevdikleri erkeği yakışıklı bulurlar.

Kızlar Ne Diyor 11

• çok donanımlı derken ne demek istediniz? bide erkeğin öyle herşeyi çok bileni her konuda bir yorum yapanı beni şahsen çok sıkar erkek dediğin gizemli olacak ağır oturaklı tatlı tatlı konuşan olacak bilginin kültürün zararı olmaz elbette ki güzel bişey ama bilgisini her yerde konuşturup insanları sıkan cinsten olmayacal

0|0
    0|0
  • Kesinlikle çeker hatta öncelikle o kişi dikkatimi çeker, yüz güzelliği vs bir yere kadar. Karşındaki ile oturup kitaplar filmler hakkında konuşamıyorsan neye yarar yakışıklılık.

0|0
    0|0
  • Aşırı kültür nedir ya? Adam gibi konuşsun ağırlığını tavrını konuşmasını koysun tamam işte. Nerde ne konuşacağnı bilisn. konuşmak içn konuşan erkklr çok itici.

0|0
    0|0
  • Asiri kulturlu insanlar cok sıkıcı bence bilmiyorum her seyin fazlasi zarar sahsen benim ilgimi cekmez cunku bir kisinin ilgimi cekmesi icin onda bu ozellikleri aramam

0|0
    0|0
  • Çeker tabiki

0|0
    0|0
  • sözcüklerini dudaklarıma üfleyerek bana tekrardan hayat veren adamlar dikkatimi çekiyor.

0|1
    0|0
  • sevginin hoşlantının tiple alakası yok kfaların uyması mesele..çeker yanii

0|0
    0|0
  • Kültürün yanında zeka da varsa evet çeker.

0|0
    0|0
  • var oyle kizlar.

0|0
    0|0
  • Yüzüne bakılmıycak gibiyse istiyorsa deha olsun ömür geçmez be onlaa

0|0
    0|0
  • Ben de aynı sorunun kadın versiyonunu merak ediyorum. Sence ortalama güzellikte ama oldukça zeki, entelektüel, dil bilen, yol yordam bilen kadınlar erkeklerin dikkatini çeker mi? Nedense hep dışlanıyorlarmış gibime geliyor. Merak ediyorum, erkekler nasıl hissediyor.

0|0
    0|0
    • ben kadın da donanım , bilgi , görgü ve kaliteye dikkat ediyorum , temizliğe ve pozitif tavırlara önem veriyorum . öyle hayvan içgüdüsü dümdüz bakamıyorum , içime sinmiyor

Erkekler Ne Diyor 3

• Öyle olsan sormazdin reis

0|2
    0|0
  • Harbi yakışıklı oldugumdan hiç ihtiyacım olmadı ama olması gereken seyler :D

0|0
    0|0
  • Kız düşürmek için yaptıgın farkedilirse, hoslandıgın kız yüzüne bakmaz. Normal kosullarda evet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...