KS Yönetimine Mektup: Ey Ruh, Orada mısın?

Sitede epeydir at izi it izine iyice karıştı, farkında mısın?

Adam gibi iki paylaşım okuyalım, cevap yazalım diye buradayız. Ama her gün kaç kez dangalaklık görüyoruz unuttuk artık..

Cinsellik ana başlığında televizyonda oynasa kırmızı noktayla bile yayınlanamayacak cümleler orta yerde uçuşuyor, gık yok..

15 yaşında bebeler siteye üye, gık yok.

Kimsenin inancına saygısızlık etmiyoruz, şakayla karışık bir çizgide gidiyoruz..

Ama neredeyse her Allahın günü bir beyinsiz çıkıp sözde düşünce özgürlüğü ayağıyla Müslümanlığa saydıran provokatif başlıklar açıyor, hakaret içeren yorumlar yapıyor..

Lakin benim (ve bir milyardan fazla insanın) inandığı dine saygı gösterilmesini isteme özgürlüğüm güme gidiyor..

İşin garip yanı karşımızdaki bombayı atıp kaçan ayarsızların kim olduğu belli değil..

Çünkü onları koruyan, ertesi gün yine aynı beyinsizliği yapmalarına prim veren bir Gizli Kullanıcı saçmalığı var..

Site için birşeyleri düzeltmeyi filan düşünüyor musun?

Yoksa "çektirin gidin beğenmiyorsanız, işinize gelmiyorsa.. Ben reklamıma bakarım, aldığım hite bakarım, sanki çok lazımsınız!" mı diyorsun?

Son zamanlarda iyice saldın kendini farkında mısın?

Site yönetimine hitaben böyle bir mektup yazılsa kimler ne derdi?

• Yönetim, düzelt artık birşeyler!
    A seç
  • Dalgana bak yönetim, salla gitsin!
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Kızlar Soruyor diğer sitelerde ünlenmiş:

Örnekler:

- Boş beleş insanlar var sitede resmen troll yuvası denmiş.

- "O derece sapıklaşmışlar ki neredeye gel beraber olalım diyecekler"

- "Aşırı saçma bir site üyeleri de saflar"

Daha önce verilmediyse: link

Ayrıca: link ve link linkleri de ilginç!

Daha ünlüyüz artık, durmak yok, mala devam!

1|0
2116

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir mektup yazılsa ne kadar güzel olurdu ve burası düzelse gizli kullanıcıları gördük sıra kim bunlar ne oluyor diyorum bazen. Adını ismini göremediğim kişiler her allahın günü bir sürü teklif gönderiyor isimleri acayip acayip. Doğru düzgün konu başlıkları saçma sapan sorunlar yüzünden üç dört sayfa geri atmış. Hiç cevap yok. Reklamsa yine reklam daha düzgün bir site olsa da katılımlar daha farklı daha ileri düzeye taşınp insanlara gerçekten daha faydalı olabilsk burası öyle bir site olsa daha iyi olmaz mi ey yönetici. İsmini bile yazmaya tiksindigm kategori o kategoriyi görünce bile basım ağrıyor bazen sinirden bırakmak içindekileri okumayı. Hadi oldu soruldu insanlar ev durumdan çok rahatsız kime denk gelsem bu kategoriden rahatsız ne var yani bir kısıtlama gelse ya da tümden kalksa temizlik hiç mi işlememiş kanınıza anlamıyorum ki böyle bir düzenleme gelse eminim daha çok reklam alacaksınız derdiniz sadece reklamsa. Yok insanlara faydalı olmak istiyoruz diyorsanız o zaman burayı daha faydalı hale getirin. Lütfen ilgilenin artık bu sorunla

0|1
    0|0
    • Burası ticari bir işletme aslında..

Ve reklam alabilmesi için sayfalarının çok tıklanması şart..

Cinsellik başlığı da en çok tıklanan başlık.. Gizli Kullanıcı'lık ta o başlığın çok tıklanması için getirilmiş bir uygulama bence..

Oraya kadar tamam.. Sonuçta site onların, ekmek parası başlıklarına da kaldırın diyemeyiz..

Ama en azından Gizli Kullanıcı saçmalığı sadece o başlık için geçerli olabilir.

Ve sırf saygısızlık sürmesin diye dini konular ve sorular baştan yasaklanabilir..

• Olur mu öyle şey nasıl ekmek parası o. Ordan kazanan parayla ekmek mi alınır. Bütün bu sorunlar iman eksikliğinden olmuyor mu imanszlk bu gençleri bu hale getirmedi mi o kadar ateist olan arkadaşlarımız var kimsenin inancına karıştgmz yok ama ne var sanki saygn düşüncel altında düşüncelerimzı paylaşsak ne kadar yardıma muhtaç gibi görünmeselerde o kadar çok ihtiyaçları var ki ya da hepimizin diyelim normal bir platform adında bu konularıpaylaşmadane sakınca olabilir aksine faydasıdaha çokolackn

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 20

• Gizli kullanıcı kalkmalı. Ve bir şey diyeceğim de mod bulamıyorum ortalık. Ronaldoyu ekledim daha yeni. Yoksa ne zaman işim düşse göremiyorum kimseyi

0|3
    2|0
    • Zengin olursam bir sanal messenger uygulaması ekleteceğim siteye hayrına.. Yöneticiye Ulaşın butonu da olabilir..

• tektikde mi bekliyormusum vay be. göster bakayim kac yorumuna yorum yapmisim. kirk yilda bir yorum yaptim diye kendini bukadar önemseyip kopuk tetikde bekliyor yönetim böyle bir uygulama yapsa isine gelmez demek neyin kafasi.

kaldiki saygisizca bisey de yazmadim hakaret etmedim. göster linkleriyle beraber kac yorumuna yorum yapmisim.

• Cinselliğin bu kadar ayağa düşmesi hoş değil, kendilerini kaybetmiş durumda bazıları. Eline almış dolaşıyor serseri mayın gibi... iki hatırdan sonra adam bana cinsel organımın fotosunu görmek istiyor musun diye soruyor. Gizli kullanıcılar meselesi ayrı muamma kullanım yönü çok çeşitli normal soruyu bile deşifre olmamak için kullanan var. Kriteri olması gerek değil mi?! Site yönetiminin bazı şeylere ayar vermesi şart olmuş bence. Konuya göre konuşma odaları oluşturabilirler. İsteyen orada vakit geçirebilir mesela...

2|1
    0|0
  • Mektubun altina bir imzada ben atardim

1|2
    0|0
    • Ben de şaşırmazdım..

• Madem ki tartışma kültürümüz yok, ya da nasıl olsa sanal alem-sanal kimlik olayı saçmalamaya müsait.. En güzeli son 3 kelimeni uygulamak galiba..

• Tartismayi bilmiyoruz evet biri dinni bir konu aciyor dinsizler hucum ediyor , dine saygi göstermeyenler konu aciyor bu seferde dinine bagli olanlar hucum ediyor sonra iki tarafta saygi bekliyor ! En güzelli hic acilmamasi

• Yazdıklarına katılıyorum ancak balonlu abiler ablalar olarak her soruyu tek tek görme imkanımız yok. Elimizden geldiğince bakınıyoruz kişiye hakaret, üzücü bir laf var mı diye. Siz de görünce hem şikayet edin, hem de lütfen bir mesaj atıverin kendinize yakın hissettiğiniz bir moda. Buradaysa mutlaka ilgilenir.

0|0
    0|0
  • bencede bazı şeylere bir sınırlama gelmeli.

0|1
    0|0
  • Helal olsun.

4 yıldır üyeyim; o kadar zamandır hiçbir değişiklik yapılmadı. Bir ara isim değişikliği yapılıyordu chat bölümü vardı falan. Eskiden her cevap 3 Xper sorular 5 Xper'di diye hatırlıyorum mesela.

Artık değişiklik zamanı geldi.

0|1
    0|0
  • cinsellik sorularına cevap vermiyorum..çünkü o kadar yersiz ve o kadar kötüler ki..belirli bir sınırlama şart..ve evet şu gizli saçmalığı zaten herkes gizli herkes nick kullanıyor hala neyi saklıyorlar..madem soramayacak kadar utanıyorlar nasıl öyle şeyleri kendilerine yakıştırıyorlar..anlamıyorum..

0|1
    0|0
  • yönetim bir şekilde el atmali artık iyice sacma bir site haline geldi diğer siteler tarafından da alay konusu oldu.

0|2
    1|0
  • bu site hep böyleydi.

ayrica saygi tek tarafli olmaz, dinine saygi bekliyorsan dinsize küfür hakaret etmiceksin.

3|1
    2|3
    • Bu mudur mantık?

Dinsize veya inançsıza hakaret eden kişiyi cezalandırmak mıdır doğru ve etik olan, yoksa onun bağlı olduğu dine saygısızlık etmek mi?

• Kısır döngüdeyiz gördüğün gibi.. Neyse, en güzeli din ve inanç konularının tartışılamaz hale getirilmesi.. Bir kez daha inandım buna..

• tetikte beklemiyorsun da yazdığımı okuyabiliyorsun :D

bal gibi de nerede görsen geliyorsun al işte aşağıdaki cevabıma yorum yazmanda en kolay örneği.

• Dalgana bak yönetim Salla gitsin diyenlere söylüyorum ? 15 yasındamısınız ? Yoksaa... Yönetim buna bir çare bulunca oynuyacak yeriniz , abazalık yapacak kızmı kalmaz ?

0|1
    0|0
  • Geçen 17 yaşında bir üye gördüm, gittim yönetime mesaj yolladım.

Cevap yok... Cevabı bırak, iptal bile etmemişler kızın üyeliğini.

0|1
    0|0
    • Ben 15 yaşında,komşusunun tacizine uğradığını anlatan bir kızı bildirdim,bir de bilenkişi diye bir üyeyi (hem 2,belki daha fazla profil oluşturmaktan,hem de cinsel konularda abazan hallerinden,yorumlarımın altına yazdığı çirkin yorumlardan) ve ne oldu? Bana link yollar mısınız dediler,yolladım hala değişen birşey yok.

• en iyisi mi hiç okumamak bu soruları

0|1
    0|0
  • Pardon?

Allah yok, din yalan diyeni bile inancima saygi gostermiolla diye dava eden. Ne diyor la bu diye cope atilan kimdi?

Muazzez ilmiye cig cikip ta basortusu sumerlerdeki fahise rahibelerden kalmadir, ilahi kapanma bununla baslamistir dediginde. İnancima saldiriolla diye dava acan kimdi?

Hepsi ilk celsede dusuyor.

Peki peki. Hani bir ilahiyat profu vardi. Bir kadin acik giyindiyse tecavuz edilirse onun da sucu vardir diyen. Sonra dusunce ozgurlugunden serbest kalan.

Kusura bakma ama saygi anlayisinizi ne yapalim?

2|0
    3|2
    • İslamı temsil ettiğini iddia edenlerin dangalaklıklarına en az sen kadar ben de tepkiliyim.. Üşenme, ara, bul ve oku..

Ama İslam da en az diğer dinler ve inanç sistemleri kadar saygıyı hak eder. Hatta inançsızlık kadar..

Hep kişilerden hareketle vermişsin örnekleri..

Bir sosyalist kadın satıyorsa veya bir devrimci fahişelik yapıyorsa da direkt o felsefeleri mi suçlarsın?

• O kadar açıklama yaptım, "İnsanlarin sagi solu belli olmuyor ne yapayim." dedin, sorun külleniyor artık dedim..

Ve şimdi de tekrar başa döndük, mention yapmadık diye yine ihale bizde..

"Malkara Keşan, hoppala Keşan" denebilir bu flashback hamlelerine, ama demeyeceğim. Gece gece huzur arıyorum artık, polemik değil..

• Son sozu soyleme hastaligin varsa bilemem. Yaz cevaplamam,

• sanirim isine gelirse mantigi :) dediklerinize katiliyorum

0|1
    0|0
    • Sonuçta ABD merkezli ve para kazanma amaçlı bir şirketin web site projesi Kızlar Soruyor sitesi..

Alexa verilerine göre Türkiye'de 188. tekil hit sıralamasında, 11061. sırada.. link

Aynı sitenin KS'den daha çok umut beslenen, global dil İngilizcede yayın yapan sitesi girlsaskguys.com ise yerlerde geziyor.. ABD'de 17,525. , dünyada 41,592. sırada.. link

Siz olsanız altın yumurtlayan tavuğu keser misiniz?

• Benden de teşekkürler :))

• rica ederim :)

• evet çok haklısın, saygısız ve seviyesiz profiller kapatılmalıdır.

0|1
    0|0
  • Yönetim, düzelt artık birşeyleri gerçekten çok sıkıcısınız

0|1
    0|0
  • ohaaa neler demişler :(

0|0
    0|0
  • din ve siyaset tartışacak seviye de değilsek kökten yasaklansın.

bunun dışında gerçekten bir görüntü kirliliği mevcut düşüncelerin dışa vurumu açısından, görmemek imkansız.

0|0
    0|0
    • Genel anlamda doğru olan aslında yasaklamak değil.. Ama madem ki beceremiyoruz bu dengeyi, yasaklanması daha mantıklı..

Yoksa daha da çekilmez oluyor sitenin görünümü..

• 1,5 yıldan fazladır buradayım.ne bir grubum ne bir rengim var.ama buna rağmen gözümü tırmalıyor bazen can sıkıyor.hani daha güzel olabilirdi diye düşünemiyorum sen gibi.eksiler çok umrumda değil, hani olur da içlerinden biri görürse :)) susmak bazen iç sesimi dinlemek için birebir.

• En güzeli tek kişilik dev kadro olmak zaten..Biraz patavatsız ve fazla atağım galiba, farkındayım. Ama burada da sitenin ve hayatın erkeklere tanıdığı pozitif ayrımcılığın avantajını kullanıyorum işte.. :)

• KS yönetiminin hatası çoktur. Ama bu sorunuza katılmadım

1|0
    1|1
    • Eyvallah, o senin bakış açın ve tek kelime edemem onun üstüne..

Ama o hatalar ve eksikler düzeltilemez mi?

• Bir de böyle yüksek sesle söylemeyi deniyorum işte.. Belki bu defa işe yarar..

Edison da ampülü belki 1000. denemeden sonra icat edebilmişti..

(Şimdi örneği ampülden verdik diye birileri "hımmm" der mi? Der.. :))

• Çorba parası ver belki dinlerler seni :)

• Site çok farklı bir yere gitmeye başladı kesinlikle. Amacı ve ismiyle alakası yok. Yönetim bundan memnun olmalı ki ses çıkarmıyor ve yoluna aynen devam ediyor. Ama kesinlikle bir şeyler yapılmalı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ortalık o kadar boş değil , sarı ve kırmızı balonlular da bildğin iş gücü olan çalışan okuyan insanlar ve sitede bulunma zamanı da nöbete bağlı değil , zira bunların seçilmeleri de geçmiş yorumlarda yaptıkları düzgün ve çizgi üstü cevaplara , ayrıca gerçekte geniş kitleye ne kadar faydası olabileceğine bakılarak teklif alırlar ve gönüllülük usulü ortamda kol gezer sessizce suyunu kaçıranı , yetkilerine göre alaşağı ederler .

İki kelime atıp kaçan , xperim yükselsin de mod olayım kafasındadır, beyninde laf olmasa da sayfa sayfa dolaşıp karalama ile xper patlatmaya , ya da biraz deneyimden sonra provoke konu yumurtlayarak gelen giden cevap üzerinden xper kazanmaya çalışırlar..

Oysa mod olmak xperin bilmemnereye çıkmasına sıfır bağlıdır.

Ayrıca sanal bir sayısal uğruna kiliğinin diğer yönünü eğlence maskesi ile küçük düşürücü sözler sarfını aynı adama dışarda sorsan yüzü patlıcan moru'na döner , her nedense buradaki yazdıklarının kişiliğinin hayvan kısmının aynası olduğunu da kabul etmez üzerine pişkinlik de zırvalamaya da çalışana da uygulanacak hareket bellidir, bunu da göze almıştır.. Neyin yarışında olduklarından kendileri de emin değillerdir. Bunlar toplamın yüzde beşi dolayındadır ve kullanıkları nickler ile cevap tarzları bir süre sonra insanların ezberine düştüğü için sonları dışlanmak olur.

Diğer yandan , üyelerin çok büyük bölümü oldukça saygın kişilerdir , yazılarında kelime seçimleri , cümleyi kullanmaları , hitap ve saygı tarzları ile hemen farkedilirler.

Bu ve şimdi uzatmayacağım nedenlerle , her soruda her üyenin kullanabileceği şikayet butonları vardır. Yani ters giden birşey olduğunda bu yolla siz de siteyi kötü kullananların bilgisini yönetime gönderebilirsiniz. Her an her kategorinin her sorusunda ve her yorumunda gözetleyen bir mod bbg 'si imkansız, haliyle tersliği farkedenden de o tuşlar aracılığı ile katılım bekleniyor.

Şikayet konusu soru ve cevaplar incelenip , gereken yönetimce eninde sonunda yapılıyor.

2|0
    1|0
    • Öncelikle gecenin üçbuçuğunda bir mod'un cevap vermesi beni şaşırttı gerçekten.. Yazdıkların için harcadığın zaman için de teşekkür ederim..

Ve bir sorum var sana ve senin aracılığınla "Big Boss"a:

Gizli Kullanıcı kavramı fazlasıyla suiistimal edilmiyor mu sence de?

• Allah inşallah hepimize o kadar ömür kesbetmştir de , yeni mevsimin erikleri de kısmet olur :) Şimdilik hayali cihan değsin , iyi de geldi cidden :)

Herkese sevgiler ve saygılar , iyi geceler dostlar , KS birazdan eksi 1 mod ile devam edecek ama , sessiz modlar devrede.

Huzurla kalın ...

• Eyvallah, sana da iyi geceler.. Açıklamalar için de tekrar sağol..

(Kesin uyumaya gidiyorum deyip İsmail abiyi bulmaya gidiyor.. Yarın profil resmi erik olan mod gören bana haber versin.. :))

• Bütün o sözlük eleştirileri çok doğru. Burası çok düşük seviyeli bir ortam. Açık alanda müthiş bir hayat sürüyormuş gibi izlenim verip, aslında çok kötü bir hayat sürenlerle tanışınca hele hele, iyice anlamış oldum. Gerçi reelde de böyle oldu ya insanlar, herkeste bir hırstır gidiyor, hayatını pahalıdan satma, bir elitlik, bir kalitelilik edebiyatıdır gidiyor, "Madem herkes iyi, o zaman bu kadar rezillik kimlerden çıkıyor?" diye düşünmeden edemiyorum.

Yönetimin yapacağı bir şey yok. Bütün bu siteler bir ticarethanedir, reklamlarla ayakta durur. Cinsellik bölümünü kapatırsa üye kaybeder, reklam geliri düşer. 15-17'likler gitse yine üye kaybı, yine gelir kaybı. Sitenin büyük çoğunluğu bu grupta sanırım.

Sonra o bitmeyen seviyesiz din tartışmaları. Ben kendim de dinsiz insanım ama hiçbir zaman buradakilerin ya da reeldeki insanların dini inançlarına küfür etmiyorum. Eleştiririm ama bilgiyle eleştiririm. Şaka konusu edebilirim ama seviyeyi düşürmeden. Bunlara dikkat ederim. Bu sitede dindarlardan küfür yedim ama karşılık vermedim. Gerek yok.

Hani üye olduğum site kaliteli bir yer olsun diye istiyorsunuz da, olmuyor. Her telden insan geliyor. Yazmayı seviyorsanız bir blog açın, istediğinizi yazabilirsiniz, sadece size ait olur, şikayet edeceğiniz insanlar da olmaz.

"Ya sev ya terket" kafasına göre burada olmamam lazım, KS'de biraz da inadına duruyorum. 10-15 üye var gözüme çarpan, onlar gittiği an ben de giderim sanırım. Çünkü sitenin inci sözlükten farkı kalmayacak

1|1
    0|0
    • Bu cümleleri kurabilecek donanımda biri inancı (veya inançsızlığı) yüzünden ötekileştirilip "ya sev, ya terket" linci yaşayacaksa "palalı"lara ilk "ne oluyor?" diyeceklerden biri olurum..

İnanç tercihleri özgür iradeyle yapılır. Ve bir başkasının tercihini yargılamak, aşağılamak ne karşıyakadaki inanç sahibine ne de inancına birşey kazandırır.

Anlatılmak istenen bu binlerce harf harcanarak. Sen de ben de neyse inanç rengimiz onu yaşayalım. Ama birbirimizin renklerine "la" demeden!

• Sitedeki her türlü kuralcılığın artması üye kaybını tetikler. Çoğu kişi buraya "kafa dağıtma"ya giriyor, dilediği gibi yazmak, din cinsellik konuşmak, istediği gibi argo ve küfür kullanmak istiyorlar, kendilerine negatif yorum yazana da zıt fikirli olana da bodoslama küfretmek isteyenler var... Yani üye olanların ruh hali belli, burada serbestlik istiyorlar

• Sınırsız özgürlük vahşi orman hayvanlarına mahsustur sadece..

Onlar da "özgürlük" saydıkları şeyi yaptıklarında karşılaşacakları tepkiler ve sonuçları baştan kabullenmiş olurlar zaten..

Ben hiç "len biz özgür kız takılıp ormana gelmekle bir eşşeklik yaptık ama sen de fazla abartın aslan abi" diyen eşek görmedim, duymadım..

• Şikayet edebilirsin ben yapıyorum ve ise yarıyor ama haklısın sonuçta nereye kadar şikayet ! Şikayet etmek için girmedik siteye ayrıca 18 yaşın altındakilerin ve gizli kullanıcı yorumunda seninle hem fikirim eyvallah...

0|1
    0|0
  • eğlenmene bak bazı şeyleri çok kafana takma. bir süre sonra burasıda bir çok sanal mecra gibi sadece aklının köşesinde hatırlamakta bile zorlandığın bir detay olarak kalacak.

0|1
    0|0
    • Haklısın aslında.. Mirc, ICQ, Msn, Yonja, vesaire.. Bu siteden daha az sevdiğimiz site ve uygulamalar değillerdir.. Ya silindiler veya nal topluyorlar..

KS veya başka bir site de benzer sonlara mahkum. Kral ölecek, "yaşasın yeni kral" muhabbeti başlayacak..

Ama en azından şu anda "kral çıplak" dediğimiz için içimiz daha rahat olacak..

• hımm belki. zaten senin yaptığında benim dediğimden farklı değil ya da kendinle çelişmiyorsun. sende burada yine istediğin şeyi yaparak eğleniyorsun kimse bunu yapman için kafana silah dayamadı. dayamadı değil mi? bana doğruyu söyle! bak ufak bir işaret versen de ben durumu çakarım.

-alo 155 mi arkadaşım ks yönetimi tarafından rehin alındı şartları yerine getirilmediği takdirde onu aşırı dozda banner ve spama maruz bırakacaklar. aloo alooo

• Dediklerine harfiyen katılıyorum gizli kullanıcı saçmalığına bir sınır gelmeli en azından herkesin bir gizli soru - cevap sınırı olsun gerçekten ihtiyaç duyulduğunda kullanılsın

0|1
    1|0
  • siz niye bu kadar ilgileniyorsunuz onu anlamıyorum abi, genelde müdahale ediliyor bence, benim yaşım 16 yazan birin şikayet et direkt atıyorlar mesela

1|1
    0|0
    • link başlığındaki soruya verilen cevaplara bir göz at lütfen..

Ne anlatmak istediğimi göreceksin.. Kafasına göre "saydıran" herkesi şikayet mi edeyim? Ya da Gizli Kullanıcıyı nasıl şikayet edeceğim?

• İletişim her sayfanın altındadır ..Ya da buradan link her üye görüş ulaştırabilir. Sorun yaşadığınız sorudaki adresi alın kopyalayın ve üst yönetime , uygun bir dille fikrinizi gönderin.

• Cvp nasıl Murat Gilin Damından Atlayamadım Olabilir Ki Verdiğin Linkteki Sorunun bir mesajı bu Tebrikler =)))

• haklısın hocam sonuna kadar.. daha yeni üye olmama rağmen uğradığım hakaretler yanıma kar kaldı..

0|1
    0|0
  • ben sana harfiyen katılıyorum. destekliyorum

0|2
    0|0
  • yanlız değilsin..şu cinsellik adı altındaki iğrençliğe bir el atmaları lazım...

0|1
    0|0
  • Bence cinsellik kategorisi kaldırılsın.

0|1
    0|0
  • zaten bu sitenin aptalca olmasının en büyük kanıtı benim burada olmam

0|1
    0|0
    • Kanıt yetersizliğinden tahliye filan çıkacak olursa da bizi göster, hepimiz aynı gemideyiz :)

• tek kelimeyle mükemmel ;)

0|1
    0|0
  • Haklısın !

0|1
    0|0
  • sansürün her türlüsüne karşıyım. tamamen özgür olsun burası ve her yer! penis vagina bunların türkçesini bilmeyen yok saf yapmayın kendizi.

0|0
    0|0
    • Bu kadar yazıdan sana kalan sadece bahsettiğin organlar ve Türkçe karşılıkları mı?

• Kanal d penisilini bile sansürlüyor ismini de değişecekmiş sansürlememek için. haklısın

1|0
    0|0
  • Yönetim, düzelt artık birşeyler!

0|0
    0|0
Yükleniyor...