Osmanlı Galatasaray Maçı Sizce Ne Olur Kaç kaç Biter?

Taraflı tarafsız herkes yorum yapsın takımlar hakkında birbirine laf sokan olmasın ( İNSANCA ) yorumunu yap geç ;)

Osmanlı Galatasaray Maçı Sizce Ne Olur Kaç kaç Biter ?

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Galatasaray kazanır. umarim geçen haftaki. gibi. oynarsa kazanırsa zaten

0|1
    0|0
    • aynen geçen hafta oynadıgı oyun gibi saldırgan oyunu takip eden pres yapan Galatasaray olursa macı kesin alır osmanlı ilk hafta kaybetti zorlayabilir o yüzden sağlam oynaması lazım.

• bence Osmanlı şaşırtabilir gs biraz gazla çıkacak inşallah kucumsemzler herşeye rağmen 3 1 alcaz yazdım buraya🙂

0|1
    0|0
    • küçümsemezler de osmanlının nasıl rakip oldugunu herkes biliyor zaten Galatasaray gazla çıksada geçen haftaki gibi saldırgan oynayacagını düşünüyorum

• inş bende öyle dusunuyorum 3 1 verdim o yüzden bence makul bir skor

• Hak eden kazansın 😊

0|1
    0|0
    • aynen kardeşim bazen takımlar güzel oynasada hakem hataları maçı bitiriyor inşallah bu sene tüm maçlarda hakem hataları olmaz 18 takımda rahat olur :)

• Galatasaray gibi oynarsa kazanır 😉

0|1
    0|0
  • Osmalıspor bizim değil düşmanımız yenmemiz lazım

0|1
    0|0
    • osmanlı başakşehir kendini bir halt sanan iki takım bunlar elbet Galatasarayın tadını alacaklar ;)

• Kendilerini bir cacık sanıyorlar bide resmi sitelerinden bizle dalga geçiyorlar ama ne olduklarını bilmiyorlar😊

• başakşehire karabük cevabını verdi adamlar 3-1 yendi :) 2 süper gol attı karabük helal olsun valla oynatmadı bile ikinci yarı adam akıllı :D

Yükleniyor...