Osmanlıspor'lu futbolcu Serdar Gürler'in bu açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce haklı mı?

Gizli Üye
Osmanlıspor'lu futbolcu Serdar Gürler'in bu açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce haklı mı?

Serdar Gürler:"Biz şu anda kendimizi Türkiye'de yabancı hissetmek durumuna geldik. Yabancı kuralı bizleri etkiliyor, yalan yok."
Serdar Gürler:"Yerli oyuncular maddi anlamda sıkıntı çekiyor. Sınır kalkmış olmasa 1'e değil de 7'e oynardık. Etkileniyoruz bu durumdan"açıklamalarında bulundu.
Osmanlıspor'lu futbolcu Serdar Gürler'in bu açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce haklı mı?