Evlilikte kadının maaşının erkekten fazla olması sorun yaşatır mı ?

Soru başlıkta yazıyor . Sizin görüşlerinizi sebepleri ile beraber alabilir miyim ?

• Evet
    49% (18)57% (16)52% (34)Oy Ver
  • Hayır
    51% (19)43% (12)48% (31)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
21|19

En İyi Kız Görüşü

• Kim ne derse desin yaşatır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• valla kadınlar açısından problem yok ama erkeğin komplekslisi sorun eder. şuanda benim maaşım eşiminkinden 300tl falan fazla. haftada 3 4 gün mesai yapacakki benim maaşımı kazansın. ama ben umursamıyorum ha fazlaymış ha eksikmiş. aramızda paranın lafı yok diyorum. para ortak para.

0|0
    0|0
  • Yaşatmamalı ama erkekler üstün olma çabası içine girdikleri için muhtemel olarak yaşanır.

0|0
    0|0
  • Şu zamanda yaşatmaz.

0|0
    0|1
  • erkek komplekslı olmadığ surece ve kadınında başa kalkma gıbı bı huyu olmadığ surece bence yaşatmaz.)

0|2
    0|0
  • Erkek kompleks yapmazsa sorun yok ama Türk erkeği bunu sorun eder triplere girip alınganlaşır filan bu sebeple evet dedim

1|0
    0|0
  • Ne sorun olcak aksine bayılırlar istemem yan cebime hesaabı..

0|0
    0|0
  • Evet yasatir. Bence erkekler kadinlardan daha ustu olmalilar

0|1
    0|0
  • bence her zaman erkek kadindan guclu gozukmesi gerek.

0|1
    0|0
  • Yasatabilir ama kadin aldigi maasin kendisine yeteri kadarini alip gerisini kocasina vermeli diye dusunuyorum boylece iki tarafta mutlu olur kadin her istedigini alir. Erkekte komplekse girmez

0|1
    0|0
  • kadın hep erkeğinden bir adım geride olmalıdır bence sorun olur

1|0
    0|0
  • Biz bayanlar için sorun yok da beyler arıza çıkarır

0|0
    0|0
  • : Hayırrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Türk Erkeğini bozar bunlar... :))

0|0
    0|0
  • Bu zamanda mutlaka yaşanr.erkeğin her zaman bir adım önde olmasi gerekir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • yaşatmamalı ama mutlaka birşeyler olur.

0|0
    0|0
  • hayır olmamalı da

0|1
    1|0
  • Bence sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • hiç sanmam maaşın fazla olması sorun yapmamalı kadın

0|0
    0|0
  • hayır sorun olmaz olsun

0|0
    0|0
  • Yaşatıyor ben ikinci evliliğimi bu yüzden bitirdim zaten :(

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Türk aile yapısı açısında yaşatacağı akanısındayım. çünkü bizim gibi ata erkil toplumlarda erkek her zaman ön planda olmalı ve ailesini çekip çeviren ve tek başına yetebilen konumda olmalı.Aslında hayat müşterektir yani evlenildiği zaman artık senin benim diye bir şey ortada kalmaz sadece bizim vardır amma ve lakin geçmişten gelen bir takım düşünceler ve erkek üzerinde oluşabilecek bir baskı zamanla bu durumu bir soruna dönüştürebilir. Birde tabi esas sorumluluk burada kadına düşmektedir. Eşine karşı hiç bir zaman ben senden daha iyi kazanıyorum hissi vermemelidir.

0|0
    0|0
  • Saçmalıktan başka birşey dğl bence ...

Hele ki evlilikte bu konuların ortaya saçılması bile çok yanlıştır

Evlilikğinizi finansal açıdan düşünemezsiniz çünkü evlenmek şirket kurmaya benzemez çok parası olan tahtın sahibidir mantığı evlilik mantığına tezat . Evlenmek birleşmek demektir

onun 3 lirası var benim 5 liram var demek yerine bizim 8 liramız var demek daha akıllıca

eğer bunu yapamıyorsanız sadece kağıt üzerinde evlisinizdir ...

0|0
    0|0
  • benim açımdan kadına bağlı bıdı bıdı ben senden çok para alıyom,bu benim paramla alındı vs vs diye kafama kakar sa tabi sorun çıkar

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir. Kadın eğer bunu başına kakmıyorsa sıkıntı yok ama mesela alınan bir malda benim payım daha çok falan derse sıkıntı olur.

0|0
    0|0
  • evet sorun olur. bunun pek çok sebebi var.

aslında erkekte ve kadında kompleks olmazsa sorun olmaz, ama malesef sorun oluyor.

0|0
    0|0
  • benim icin yaratmazzz

0|0
    0|0
  • hayır ole bı sebep olması saçma

0|0
    0|0
  • Kadin kendisini ozgur hissettikce erkegi ezer. Erkek de bunu kaldiramaz ve sikinti baslar. BU sadece Turkiyede degil baska ulkelerde de boyledir.

0|0
    0|0
  • Ne kadar iyi niyetli çift olursanız olun. mutlaka bir sorun olur bence. doğanın kanunu;)

0|0
    0|0
  • uçuk farklar yoksa yaşatmaz

hatta uçuk farklar olsa da yaşatmayabilir ama çoğu kişi bu riski almaz

0|0
    0|0
  • Erkek Her Anlamda Evin Reisi Olmalıdır Ki Buna Para Da Dahil. Kadın Milletine Koz Vermeyeceksin Fena Yakar Paçanı

0|0
    0|0
  • Evet insan oğlu çiğ süt emmiş

bu ev benim maaşımla geçiniyor sen kimsin dediğinde git bir binanın tepesinden atla

0|0
    0|0
  • Erkeksen yaşatır bayansan no problem!

0|0
    0|0
  • Maaşı ben vereceğim için sorun yaratmaz:D

0|0
    0|0
  • zannetmem olmaz herhalde... ii tarfta kendini bildikten sonra sıkntı olmazzz

0|0
    0|0
  • Hazır bence yasatmaz eğer kadın her sefer maaşının yüksek olduğusöylemz se

0|0
    0|0
  • Evet yaşatır

0|0
    0|0
  • yaşatır. bir kadın için adamın aldığı maaşın miktarı ile çekiciliği doğru orantılıdır.

0|0
    0|0
  • insanın karakterine göre değişir

0|0
    0|0
Yükleniyor...