Bir otobüse bindiniz ve başınıza bu geldi ne yaparsınız?

otobüse bindiniz bayağıda aceleniz var hani... kızın biri telefonunu çaldırıyor ve telefonum çalındı kimse inmesin polisi arıycam diyor ve arıyor. otobüs kenara çekiliyor. daha polis gelecekte aryacakta yarım saat sürer bu durumda ne yaparsınız? sizi göndermiyor?

0|0
15|21

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Eğer o acele konusu olan şey benim hayatımın sonraki zamanlarında büyük etki yaratacak birşeyse yapacağım şey gayet basit;

Otobüslerde kapıların üst kısmında bulunan acil kaçış valfini çevirmek ve kapıyı açmak olur. Ardından bir topuk atar ya da taksiye atlarım.

0|0
    0|0
  • Kıza "ben yeni bindim sen beni ara gitmem lazım acelem var yoksa o telefonu alanı da senide birbirinize monte ederim" derim :)))

0|1
    0|0
  • aç çantanı dök herşeyi oraya.. elbiseni de göster telefon var mıde ? yok öyleyse gidiyorum de..

0|0
    0|0
  • önce telefonumu kıza verip kendi numarasını aramasını isterim çalan kişi direk kapatamamıştır otobüsten inmediyse büyük ihtimalle zamanı olmaz kapatmaya indiyse de yapacak bişey yok kıza üstümü aramasını söylerim sonra iner bir sonraki otobüse binerim sonuçta dedigin gibi polis gelcekte arayacakta bulacakta otobüs gidecekte bir sürü sıkıntı

1|0
    0|0
  • üzerimi aramak istiyorsan ara derim kıza. yardımcı olurum. ya da şoföre söylerim üzerimi ararmısın işim var gitmeliyim derim arattırıp giderim :)

0|0
    0|0
  • Kabak benim başıma patlayacak sanırım :))))

Bende çevremdekileri şaşkın şaşkın izlerdim kim çaldı acaba diye :)

1|0
    0|0
  • başlarım ona da polisinede çeker inerim.

0|0
    0|0
  • Gel beni ara derim. Acelem olduğunu, senin keyfini bekleyemeyeceğimi söylerim. Bütün otobüsü galeyana getiririm.

0|0
    0|0
  • Anında otobüsü aramaya başlarım haaa ama okula gitmek üzereysem telefonu bulup sonsuza dek bida çıkarmam :D

0|0
    0|0
  • al ara üstümü derim

0|0
    0|0
  • çıkarır yüzüne sıfır iphone atar sustururum kaşarı

0|0
    1|0
  • Kendimi aratırdım ; acelem olduğunu söylerdim ; başka bir otobüse binerdim .

0|0
    0|0
  • telefonunu çaldıran kızın yanına gidersin acelen olduğunu polisi beklemeden onun seni aramasını istersin aradıktan sonra temize çıkarsın ve işine bakarsın.

0|0
    0|0
  • Kendi telefonumu çıkarıp al şu telefonu fakir derim

0|0
    0|0
  • Yardımcı olmaya calısırım sıkılmam sonucda bizim de başımıza gelebilir

0|0
    0|0
  • Soyunurum önünde ozaman bende olmadıgana inanır inerim sonra otobüsten :)))

0|0
    1|0
  • Yapacak birşey yok ...

0|0
    0|0
  • canın mı sıkıldı senin nasıl bir ruh haliyle sordun bu soruyu acıkcası merak ediyorm

0|0
    0|0
  • benden fena küfürler yer

0|0
    0|0
  • valla once kendimi ordakıler tarandan aratırım gerekırse soyunurum ve yere yetişirim

0|0
    0|0
  • Karim yaparim.

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Öyle mal hatunun ağzına vurulur.

1|0
    0|0
  • Boyle bir hakki oldugunu sanmam olursa beklerim bnde

0|0
    0|0
  • bana ne ya polisi cagrsin cokta umrumda olurdu :D kosa kosa giderdim yetismem gerektigi yere,kimse beni durduramaz -_-

0|0
    0|0
  • acaba şu teyze mi çaldı?

yok yok şu çocuk sessiz duruyo oda olabilir

ama şu adamda da at hırsızı tipi var kesin odur bence

diye düşünürken işimi unutur giderim :D :D hdfjkg

0|0
    0|0
  • emin ol bu durumda bütün otobüs halkı kızı ezer geçer iner kimse kimseyi iki saat beklemez. :)

0|0
    0|0
  • Topuguna sıkarımmmm

0|0
    0|0
  • Ancak filmlerde olur o is :)

Turkiyede sokmez o ayaklar kuz bide suclu cikar ustune :)

0|0
    0|0
  • Laf anlatmaya gerek yok vur agzina kan gelsin :P

0|0
    0|0
  • Al bak telefonumu veriyorum yeterki susda gidiyim derdim .

0|0
    0|0
  • benimde geldi kuzu kuzu bekledik..zanlı olmamak için...

0|0
    0|0
  • İstiyorsan üzerimi ara derim. Gene olmaz derse kafasına bir tane indirir basar giderim.

0|0
    0|0
  • acelemiz yok .

0|0
    0|0
  • kavga ederim herkesi zan altında bırakıyor belki sınavım var önemli belki hastayım doktor randevum var belki evme hırsız girdi belki yandı evim arkadaşım belki kaza geçirdi hastamsın sen diye tartışırdım hiç hoş değil

0|0
    0|0
  • polise gerek yok.çok acelem varsa kıza derim sen ara beni çantamı da üstümü de.ya da kimliğimi çıkartıp not ettiririm adımı soyadımı tc numaramı.derim polis beni evde de bulabilir.

hiç bir şekilde beni orda tutamaz.pisleşirse şikayetçi olurum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...