Sow yine kadroda yok.

2.bir Alex vakası mı ?Sizce Ersun yanal doğru mu yapıyor amaç Sow u göndermek mi önceden zemin mi hazırlıyor ? Siz ne düşünüyorsunuz iyi mi olur kötü mü?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• sow kadro dışı bırakılacak bir oyuncu değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ersun yanal gibi adamları külübe getirirsen olacağı budur eskişehirde kamara buna atarlanır ama Büyük kulübe gelince sowa kafa tutar sen kimsin ki sowla uğraşıyorsun onda kabahat değil ama onu oraya getirenlerde kabahat yeni bir stoch vakası olacak

0|0
    0|0
  • Valla adam herkesin grafiklerini çıkartıp ellerine vermiş. Olması gerekenle olanları açık açık göz önüne sermiş. Dolayısıyla sow kalkıp da Ersun Yanala beni niye kadroya almadın diyemez. Ama geçen hafta oynadıkları gibi oynamazlarsa ve birde üzerine puan kaybederlerse bu taraftar ne grafik dinler ne koşma mesafesi dinler. Ondan Ersun yanalın grafikler tavan yapar :) Anladın sen onu :)))

0|0
    0|0
  • Ben haber bültenlerinin filan olayı büyüttüğünü düşünüyorum

Bir Galatasaraylı olarak bence olay büyütüldü... Sow tecrübeli ve kaliteli bir oyuncu... Fakat Ersun Yanal' ın dediği gibi diğer oyunculardan formsuz bir görüntü çiziyor olabilir.. Göstermelik bir hareket yaptıgını düşünmüyorum...

Fakat inceden bir tripleşme de vardır eminim ki bununda etkisi vardır...

Bence konu büyütüldü!

0|0
    0|0
  • Takımı düşünen yok ki? Bende artık düşünmüyorum. İlgilenmiyorum bile.

0|0
    0|0
  • Yazık gerçekten yazık. Hatta salaklık mı desem?

1. Alex

2. Stoch

3. Sow.

Galatasaraylıyım. Keşke Burak Yılmaz yerine Sow olsaydı. Drogba - Sow düşünemiyorum bile üfff. Lille takımındayken hastasıydım bu adamın. Fenere geldi bitirdiler adamı.

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım durumu anlattı: sow 5 km koşuyor. hoca 10km koşmasını daha fazla şut çekmesini, mücadele etmesini istiyor dedi. sow bunları yaparsa hoca onu oynatır dedi. bence de

0|0
    0|0
  • Futbolcular için fenerbahçe cenneti aykut hoca ile birlikte bitti. Artık formayı hakeden alacak

0|0
    0|0
  • bence adam haklı işine bakcak. istemiyosa gidecek biz alexin gidişine alıştık sow hikaye

0|0
    0|0
  • her gelen moron iyi oynayan adamı göndermenin peşinde...selcuka muhtaç ediyaorlar bizi..

0|0
    0|0

• salak salak

0|0
    0|0
  • ersun yanalın futbol felsefesinde koşmayan mücadele etmeyen futbolcuya forma yok...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...