Sizce Beşiktaş bu sene şampiyon olacak mı???

Öncelikle.Bursasporu deplasmanda farklı yenen, güzel oyunuyla bizlere seyir zevki yaşatan Beşiktaşlıları yürekten tebrik ediyorum. Sizce bu sene 4'te 4 yapan Beşiktaş şampiyon olabilir mi? Siz ne kadar güveniyorsunuz? Haftaya Galatasaray ile derbisi var sizce durum ne olacak? Beşiktaş bu performansını koruyabilecek mi?

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Rijkaard´ın Galatasarayın Daumun Fenerbahçenin başında olduğu sezon Galatasaray 6 da 6 Fener ise 8 de 8 yapmıştı ama Şampiyon Bursaspor olmuştu lig uzun bir maraton inişler çıkışlar olacaktır

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Daha erken şampiyonluk yorumu için.

0|0
    0|0
  • sene içinde sakatlıklar cezalı oyuncular form düşüklüğü bu gibi durumlar olursa bunlarda rotasyonu nasıl sağlıcakları önemli ama 4 de 4le başladılar moralliler haftaya da bizi yenerlerse bomba gibi başlamış olcaklar şampiyonlar olurlar mı bilemem ama daha iyi bu sene beşiktaş ve sonuna kadar yarışın içinde olcaklardır inş galatasaray şampiyon beşiktaş ikinci olur :

0|0
    0|0
  • Telegol öyle diyor ama çok erken daha .peki sana sorayım balıkesirspor bu sene ne yapar ?

0|0
    1|1
    • bana balıkesiri değil BANDIRMASPORU sor balıkesirle ilgilenmiyorum ama Bandırma'mız çok iyi gidiyor bugün güngöreni 1-0 yendik...

• Allah'ın izniyle inşallah inşallah.

Ama benim korkum gs yi yenersek atacağımız 9 puan fark sorası digitürk satışları düşmesin diye beşiktaşın yoluna taş koyulması

Bugün bile 3-0 dan sonra net penaltımız çalınmadı.

0|1
    0|0
  • İyi gidiyoruz maşallah böyle devam etmesini umut ediyorum

0|0
    0|0
  • daha cok basındayız ligin ama duygusal davrancam ben 4. yıldızz bus ene takılacak arkadasss.. :D önce madrıd 8taşa sonra bakıcazz :D

0|0
    0|1
  • daha ligler başlamadan şampiyonluğun en büyük adayı beşiktaş demiştim.

yine söylüyorum şampiyonluk fb-bjk arasında geçecek

0|1
    0|1
  • Şuanki durum öyle görünüyor.

0|0
    0|0
  • Şu futbolla yenemeyeceği takım yok ligde .

0|2
    0|0
  • ben fenerbahçeliyim

işin doğrusu beşiktaş olsun hakkıdır en azından gatasaraylılar gibi kibirlenmezler

0|1
    0|0
    • galatasarayı yanlıs yazmısım bilerek yazmadım hakaret anlamında görülmesin arkadaşlar

• ben bir beşiktaşlı olarak galasaray macından sonra hersey netlık kazanacak dıye dusunuyorum ama bu sene gözuken mıke mıke şampıyon olucaz :D

0|1
    0|1
  • Beşiktaş hisse senetleri 1.17 idi 1.54 olmuş hatta düşmüş haliymiş yinede almak gerek az bişey bile alınsa kar sağlayabilir uzun vadede. İmkanı olan alsın.

0|0
    0|0
  • konuşmak için daha erken ama güzel futbol oynuyoruz

0|1
    0|0
  • Derbide ilan ederiz şampiyonluğumuzu :) Statta olacam haftaya :)

0|0
    0|1
  • Beşiktaş mı güldürmeyin yaw

0|0
    0|0
  • Beşiktaş bizim gönlümüzde her sene şampiyon (:

0|1
    0|0
  • Bence her türlü kazanıcağız

0|0
    0|0
  • Konyaspor !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sezon başından beri söylüyorum yine söyliyim Beşiktaşım bu sene şampiyon kimse heveslenmesin :))

0|2
    0|0
  • beşiktaş şampiyon olursa rakibimizi tebrik ederiz akılı uslu bizde sağlık olsun deriz nefrete kine gerek yok

1|2
    0|0
  • Performans iyi ama hayal kurmak bedava tabi devam.

0|0
    0|1
  • Zerre şüphem yok. Beşiktaşım bu sene bizi aşktan deli divane edecek.

0|0
    0|0
  • Olacak olacak.

0|0
    0|0
  • Hayır Galatasaray varken asla izin vermeyiz

1|0
    0|2
  • İnşallah fenerbahçe'm şampiyon :) ama türk oyuncuları iyi bu sene ilk 5 teler kesin

0|0
    0|2
Yükleniyor...