Burak Yılmaz'ı hiç mi sevmiyorsunuz?

Hayır yani neden sevmiyorsunuz,neden yaranamıyor?

link

Burak benim her şeyim,canım gibi severim umarım hayatında nice başarılar görüp mutlu olur

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmemek değilde öyle bir iki maç oynamayınca hocaya kapris yapmak küsmek bunlar hoş değil bu takımdan ne Krallar geldi geçti herkesin haddini bilmesi lazım gol kaçırdığı için kızmıyoruz tabikide golde kaçıracak ama Burak ne topu kontrol edebiliyor ne arkadaşalarına servis yapabiliyor ne adam geçebiliyor bunların hiçbirini yapamadığı için herkes gol atmasını bekliyor mesela Drogba´da gol kaçırıyor ama diğer özelliklerin hepsi var adamda

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Seviyoruz sevmesine ama benim en çok kızdığım nokta oynamıyınca küsüyor,koşmuyor takımın dengesini bozuyor vee ben buraktan çok şey bekliyorum onda o yetenek var ama o bunun için birşey yapmıyor.Bi forvette bulunması gereken bütün özellikler var.Hızlı,vucüt var durması gerekn yeri biliyor bir tek son vuruşlrını geliştirmesi lazım ama oda bunu yapmıyor.

2|0
    0|0
  • Ben hiç sevmedim sevemedim. Bence olduğu konuma tamamen şans eseri gelmiştir. Şansı çok iyi ama bir gün dönecek. (not: takımlar ile sadece zevk için ilgilenirim fanatik değilim)

1|0
    0|0
  • Ben seviyorum.

2|0
    0|0
  • Bazen çok sinirimi bozuyor olmayacak goller kaçırarak.

2|0
    0|0
  • Bu kadar itici bir insan daha görmedim ben . Adamı gördüğüm anda cinlerim tepeme çıkıyor . İnsanevladı dediğin az sevimli olur . Tövbe estagfurullah

1|0
    0|0
  • top ayağındayken bir duruşu yok düşecekmiş gibi duruyor hep ama bazı insanlara Allah yürü ya kulum diyor. çok gol atıyor. ama bence çabuk söner bu bir an evel sataydık birine . teknik yok adamda zaten

2|0
    0|0
  • burak yılmazı seviyoruz sevmedigimiz tarafları gol atamayınca kendini paralaması ne gerek varsa yoksa neden sevmeyelim

2|0
    0|0
  • Bu adam takıma ne olursa olsun belli bir emek verdi

FAKAT

Sevmiyorum doğruya doğru, sevemiyorum... Fakat emeğine saygı duyarım...

Başarılarını asla küçümsemem fakat sanki tepetaklak düşecekmiş gibi bir his var içimde

1|0
    0|0
  • Ben severim keratayı

3|0
    0|1
  • te Allah'ım ya :D

canım manım cümlelere bak :D

burak kazmanın biri bence yetenek felan yok adam gibi bir oyuncu olsa çoktaan parayı basar gs yi tatmin eder transfer ederlerdi.Ulan bir sezonda ronaldo kadar gol attı bir yerede gidemedi rus klüpleri felan istiyo fransanın 2. sınıf takımları istiyo bırak Allah aşkına sadece gelen topu tamamlıyo başka bir takıma gitsin zerre başarı sağlayamaz oda biliyo bunu

0|1
    2|3
  • kral sevilmez mi? onu çekemeyen rakip takım taraftarlarının kuyruk acısı var biz bu adamı nasıl kaçırdık diye. yalansa yalan deyin.

2|0
    0|1
  • hayatımda o adam kadar yavşak bir insan görmedim bir insan bir kaç sezonda bu kadar götü kalkamaz! ulan senin adın türkiyenin en golcü futbolcusuna çıkmış ağır başlı olcana daha da havalandı yarram! nefret ediyroum vallahi futbolu bırakmasından bile yanayım o derece yani sürekli bir özenti durumu felan biraz kendin ol yaa!

0|0
    1|0
  • Ne kadar gol atsana basit golleri kaçırmasıyla yaranmaması normal birşey

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • 2 güne yine geçmişe döner adam bir iki pozisyon kaçırıyor diye satıyorlar

2|0
    0|0
  • Fırsatçı sadece

2|0
    0|0
  • antipatik futbolcu

1|0
    1|0
  • 1 tane atıyosa 4 tane kaçırıyo burağın yerine saat satan zenciyi koy herif daha çok gol atar üstelikte kendini yere atıo.

0|1
    3|1
  • Bu adamı ben sevemedim niyeyse Beşiktaşlıyım. Bir Hakan Şükür bir arif bir jardel bir bilmem nonda bir baros bunları bile sevdim takdir ettim ama bu adamı sevemedim. Aslında dediğin gibi adam görevini yapıyor mu yapıyor.

0|0
    2|1
  • Sevmiyoruz Çunku Emek Hırsızı...

0|1
    4|1
  • sahteeekaaaarrr

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 6

• sevıyoruz canım neden sevmeyelım canımız o bızım

2|2
    0|2
  • biraz seviyorum biraz sevmiyorm ronaldo ya özeniyo kendi olmuyor sonra bir maçta 2 gol atıyo 20 gol kaçırıyor ama 2 tane attığı içinde sevyorm :)))

0|0
    1|0
  • hiç sevmiyorum.

çok karaktersiz geliyor ve samimiyetsiz geliyor bana göre.

Hakan Balta bile ondan daha samimi.

pbir Fenerbahçe'li olarak yazıyorum.

0|0
    1|0
  • gülüşüne hastayım burak'ın

2|0
    0|0
  • Futbolunu severim.

1|0
    0|0
  • Bence cokk tatlı gsli olmasi zaten ben de farkli:)

1|0
    1|2
Yükleniyor...