Geniş kalçalar itici mi?

bi kız düşünün, yüzü güzel, boyu ortalama 1.65 civarında göğüs ölçüsü iyi, omuzları hoş duracak derecede geniş, sırtı dik, beli ince, üzerine s ya da m beden giyiyor ama kalcaları geniş ve bacaklarının üst kısmı yani diz kapağının üstünden kalcalarına kadar biraz kalın ama orantısız ya da carpık değil, bu vücut sizce kötü mü? üst kısım 36-38 giyerken alt kısım 40 beden giyiyor

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Orantılı olsa iyide bana göre kişiliğin daha önemli

1|0
    0|0
  • Geniş kalça iyidir. Bak bu sefer terslemedim hadi iyisin :))

0|0
    0|0
  • Hayır hoş ve iyi efenim, takıntı haline getirmeyinizzz

Fakat sen yine kilonla ve boyunla orantılı hale getirmeye çalış, abartısı iyi olmaz her zaman :)

0|0
    0|0
  • nden kötü olsunki gözümde güzel görünüyor şu anda sorun yok kafaya takma kimseyede zorla beğendirecek halin yok

0|0
    0|0
  • sizden harika yol tarifi alınır (:

0|0
    0|0
    • hahaha :D soruyu tekrar bir okudum da, ben de farkettim şu an :D

• cok haklısın, ne kadar şükretsek az, benimki can sıkıntısı

• Olmayanları kırabilirsin. o yüzden dedim. insanlar alıngandır hasas bir konu...

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne güzel anlattın ;)

0|0
    0|0
  • Gogusle orantili bel de ince tamamdir benim de oyle.azcik kilo versen daha guzel olur.

0|0
    0|0
  • canım benim biraz dengesiz görünüyor ama bence bişey olmaz yani basenler geniş olması bir çirkinlik oluşturmaz..

0|0
    0|0
  • değil gayet iyisin kum saati gibi

0|1
    0|0
    • benim boy 1.70 beden de aynı bahsettiğin şekilde ama eşim beni çok beğeniyo

önemli olan sadece fizik değil önceliği fizik olan adama da kulak asma zaten boşver onu sen

• senin adına cok sevindim umarım ileride benim eşim de beni beğenip sever :)

Yükleniyor...