Usain Bolt halı sahalara göz kırpıyor! Sizce sadece iyi koşuyor diye futbolcu olabilir mi?

Futbolcu olmak istediğini sürekli belirten Usain Bolt, Galatasaray'ın da kadrajına girdi. Dünyaca ünlü atletin ününden faydalanmak isteyen yönetim, geçtiğimiz hafta düzenlenen toplantıda, kulübün marka değerini yükseltmek amacıyla Jamaikalı atletin kadroya katılması düşüncesini masaya yatırdı.

Miyarlarca insanın tanıdığı Bolt'u şu an için reklam olarak gördükleri çok açık ama sizce Bolt iyi bir futbolcu olabilir mi? Ne kadar şansı var bu konuda?
Usain Bolt halı sahalara göz kırpıyor! Sizce sadece iyi koşuyor diye futbolcu olabilir mi?

0|0
622

En İyi Kız Görüşü

• futbol yetenek ister düz kosuya benzemez bilemiyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Futbol tek bir şeyden ibaret değil. Hız, kontrol, denge, koordinasyon, güç, dayanıklılık, hızlı karar alabilme, vs. gibi özellikler gerektiriyor. Bu adamda bu özelliklerin çoğu var ama daha sayamadığım eksiklikleri de var. Bunların dışında futbol bir takım oyunu, koşu ise bireysel bir spor. Herkes futbol oynayabilir mi dersen evet ama iyi olabilir mi? İşte bu sorunun cevabını Bolt futbola başladığında görürüz. 😂

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Belki eğitim de şart dnjd

0|0
    0|0
  • Futbolda hız ve taktik çok önemli. Normal bir taktik uygulasa bile hızıyla rakibi şaşırtabilir. Çalışırsa olur, çok da iyi olur.

0|0
    0|0
  • Biraz geçti yasi ama anlasma yapabilirlerse neden olmasın.👍🏻

0|0
    0|0
  • Olamaz

0|0
    0|0
  • Olur belki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• olamaz.
    Futbol asimetrik bir spordur bu bir, ikincisi koşmak hiç bir işe yaramaz, sadece koşmanın bir önemi yok, onunde topla koşmak önemli, bilirsin koşarken ayağına top yapışır bağzı futbolcuların, top kontrolü önemli mentalite (pas, özel yetenek ) önemli, şut çok önemli...
    timeing önemli
    bunlar yoksa sahaya at koy o da koşar...
    finishing yani bitirmekcik önemli...

0|0
    0|0
  • Nasıl ki sırf sesi güzel diye herkes sanatçı olamıyorsa, Bolt'ta futbolcu olamaz. İkisi çok ayrı branşlar.

0|0
    0|0
  • kanat oynatacaksın kontratak yaptığın zaman topu açılı bir şekilde hızlıca önüne at zaten dünyanın en hızlı adamı defans önde olsa bile çok rahat alır yetişir tam kontratak futboluna yakışır bir oyuncu olurdu karşı karşıyada atmayı öğreteceksin bir de aldığı zaman güzel orta veya pas vermeyi başka hiç bir
    şeye gerek yok alsın ileri sürsün karşı karşıyaysa atsın değilse çıkarsın birine bu kadar

0|0
    0|0
    • Istedigi kadar kossun karsi back onu kosturtacak alan vermeyecek ki

• bana bunu yapabilir gibi geldi tabi sen daha çok bu işin içindesin galiba iç yüzünün bu kadar karışık olduğunu bilmiyordum yani beşiktaşlıyım ama holoskoyla hep dalga geçerdim başka bir bok bilmiyor diye meğerse adamın yaptığı şey kolay değil diyorsun öyle mi😂😂

• Yani hicbir oyuncunun kolay degil oyle olsa super lig en dandik takimda bile yuksek maaslar odeniyor. Kimse bos yere o paralari vermez. Hani en kotu oyuncular bile 1. Lig seviyesindedir ki daha dusuk seviyede oyuncular maçı cikaramaz orda. Oyunu bilmek onemli olan bunun icin de kucuk yaştan ders almaya başlıyorlar taktiksel olarak. Ama bolt gelse her turlu tshirt satisi falan çıkartır ucretini bence cok istemesse

• Futbol konusundaki potansiyel yeteneğine baglı ama bunu geliştirme lazım damdan düşer gibi süper lig takımında oynayacak sevıyeye gelmesi zaman alır

0|0
    0|0
  • Futbol da başarı sağlar mı bilmiyorum ama Fenerbahçe'ye gelir ise en azından bizim kazmalardan daha çok koşar. Şimdi tekrar aklıma geldi Allah belasını versin onların.

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • topu versinler..
    soldan soldan yardırsın işte..

0|0
    0|0
  • yeteneği var mı. sadece çita gibi koşmayla olmuyor. tekniği var mı yok mu bunlar önemli.

0|0
    0|0
  • sanmıyorum futbolda koşmak yeterli olmuyor.
    ayak bilekleri konuşuyor

0|0
    0|0
  • Olamaz

0|0
    0|0
  • Asdhklf lan gs ne komik takım mk yav

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • o topu çevirebilmeli sadece koşuyla olmaz

0|0
    0|0
  • Gireceği takımda oynarmı bilinmez, ama dünya medyası hergün orda olur. İyi reklam

0|0
    0|0
  • Koy beke koşsun güzel kardeşim

0|0
    0|0
  • onu geçilmeden önce yapacaktın şimdi zor hüseyiniim!

0|0
    0|0
  • İyi koşması iyi top oynayacağı anlamına gelmez

0|0
    0|0
  • Hayir olamaz

0|0
    0|0
  • turkiyedeki zencilerde sadece kosuyor bence olur

0|0
    0|0
  • Türkiyede o kadar yeteneksiz futbolcu var ki bu adama oynayamaz dersem taş olurum

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...