Made in beşiktaş... @çarşı

TDK ( türk dil kurumu ) ye burdan seslensek duyarmı ki ? biliç in anlamını ialç olarak kayda geçseler hiç fena olmaz size göre biliç ve kurduğu kadrolar nasıl ?

Güncellemeler:
çok iyi bir maç ve skordu. en iyisi ise tolga. kaleci sorunumuz varıd toglayla oda bitti.
link :)

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle..

Macı izliyorum da harbiden gecen sene ki besiktastan eser yok cok cok ileri düzeyde takım ki bursayı bursa da yenmek hic kolay degil.. Bilic Farkı..

Not :Galatasaray'lıyım...

2|2
    0|0
    • nickinden belli oluyor canım :)) neredeyse 1 yıldır kendi sahasında yenilgi yüzü görmüyor bursa ve beşiktaşa çok ters geliyor hem taraftar hemde takım olarak. 0-2 olarak sonuçlanır demiştim ama çok hırsılı ve devamını isteyen bir takım görüyorum

• rica ederim. hak edenin ahkkın ıvermek gerekli :)

Kızlar Ne Diyor 5

• bu sene savunma sorunumuz da ortadan kalktı.yeni sol beki de beğendim.bu sene hem ofansif açıdan hem de defansın sağlamlığı açısından 1numarayız:)

0|1
    0|0
  • Samet Aybaba dan sonra gayet iyi bence kaç yıldır şampiyonluk göremedik

0|2
    0|0
    • aybaba ya ben çok kızıyordum en başından beri. kaleci konusunda ve yedeklere şans vermemesi konusunda. gelen gideni aratır derlerdi ama çürüdü bu atasözü :)

• ve sonunda galibiyet

• cok basarılı bır kadro cok basarılı bır futbol tebrıkler .

0|1
    0|0
  • tuttuğunu koparan hırslı çıktı resmen

1|2
    0|0
    • aynen öyle bu sezonun ilk yarısını böyle bitirirsek 2. devrede rekorlara imza atabiliriz.

• şüphem yok olabilir hazırlık maçlarınız çok kötüydü evrimmi geçirdiniz ne yaptınız :))

• hazırlık maçları oyuncu denemesi için kullanılır genelde. idmanlarda göz dolduran ama oyunda varlığı belli olmayan oyuncuları elemek için :) dentinho vardı ne sövdüm ona idmanlarda gol atar 5-6 tane sahada adı geçmez. :D

• Galatasaray olamaz kimse

1|1
    0|1
    • ıyyy gs mi .d

• Şurda beşiktaş eze eze bursayı yenmiş, harika bir futbol oynamış, diğer takım taraftarlarıda beşiktaşın maçlarını izlerken zevk alıyorken bu kadar mütavazi bir kadroyla harikalar yaratan örnek bir takımız altyapıda bunu destekliyor, sizde en pahalı futbolcular varken oynadığınız futbol ışık vermiyor, sadece beşiktaş için açılmış konu başlığında galatasaray diyosun

• yok sevmek zorunda değilsin demekki ama bazen sükut altındandır, yani bu konu başlığı rakip taraftar için açılmamaış sadece beşiktaş için açılmışken sen galatasaray yazarsan böyle olur işte

Erkekler Ne Diyor 6

• Beşiktaşlıyım uzun zamandır böyle istekli arzulu oynayan takım görmedim motta bile futbol açıydı bugün helal olsun böyle devam ederse Şampiyonluk kesinlikle gelecektir . Bilic ve önder özen iyi transfer politikası var Gökhan Törenin bonservisini mutlaka almalıyız .

0|1
    0|0
  • tolgaya bugün doğru düzgün top gelmedi be :)

0|1
    0|0
    • bugün değil oynadığı her maç için dedim. diğero sttirik kaleci olsaydı yine berabere biterdi maçlar mk.

• biliyorsun rakip sevilmez..benim kendi içimden gelen bir şey..ailemde tonla bjkli var,ama sevmiyorum yani de sevmiyorum..hayır yani bu kulübün başarısını 4 haftalık sürece karşın yorumlarsak ohooooo deriz..

• burası serbest kürsü bence..

• Linkine kurban hahahahahaha

0|1
    0|0
  • şampiyonluğumza az kaldı bu sene lig erken kopacak inş hakemler doğramaz

0|1
    0|0
    • hakemler doğramaz hakemler sadece maşadır doğrayan digitürktür.

• 2 büyük yaratmak isteyenlere inat onlarıda yenicez

• 2 büyük değil. beşiktaşın belası koca kafalı demir ören batıranda o oldu. o gittiğinden beri takım daha ileri gidiyor.

• beşiktaşım şampiyon olacak dedim dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi... ?

0|1
    0|0
  • bursanında topsas olarak geçmesi lazım

0|1
    0|0
Yükleniyor...