İntikam duygusunun uç noktası organ kesme

Burhan Coşkun adlı işçi 29 Mart 2000'de gece geç saatlerde Pendik'teki evine geldiği için kendisinden hesap soran eşi Melahat ile tartışmaya başladı. İki çocuk annesi Melahat Coşkun, tartışmanın büyümesi üzerine mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile kocasına saldırarak onun cinsel organını kesti. Ağır yaralanan Burhan Coşkun kaldırıldığı hastanede ameliyata alındı. Coşkun'un tam olarak koparılmamış cinsel organı başarılı bir operasyonla yerine dikildi.

Güncellemeler:
Burhan Coşkun adlı işçi 29 Mart 2013'de gece geç saatlerde Pendik'teki evine geldiği için kendisinden hesap soran eşi Melahat ile tartışmaya başladı. İki çocuk annesi Melahat Coşkun, tartışmanın büyümesi üzerine mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile kocasına saldırarak onun cinsel organını kesti. Ağır yaralanan Burhan Coşkun kaldırıldığı hastanede ameliyata alındı. Coşkun'un tam olarak koparılmamış cinsel organı başarılı bir operasyonla yerine dikildi.

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• İyi yapmış ohh

0|0
    0|0
  • Olayın iç yüzünü bilmeden yorum yapmak yanlış o duruma biranda gelinmez artı gazetelerde yazan cümleler tamamen düzmece tek doğru olan isimler çocuk sayısı kaç yıllık evli olunduğu ve gerçekleşen olay gerisi düzmece daha öncede bıçakalandı cümlesi'de yalan haber, Bu olayın iç yüzünü bilseydiniz veya birde melahat'tan dinleseydiniz zerre vijdanı olan varsa dayanamazdı yaşadıklarına çektiği acılara Allah şahit insanlar istediği kadar konuşun bir insanın ne zaman ne yaşayacağını bilinmez Rabbim inşallah kim kime zulüm edip onuru ve gururuyla hayatıyla oynuyorsa aynısını yasamadan ölmesin çektirende çeksin son olarak sadece aldatma değil konu sorun çok büyük ve tek masum melahat. Birgün bile nezarette kalmadı yargılanmadı bile savcı duyduklarına inanamadı pikolejisi bozulmuştur diye düşünüyorum kadın kafayı yemedi ama onu dinleyenler yedi nerdeyse Allah göstermesin başınıza birgün Birolay geçse ve kötü yorumlar alanız iyi olurmuydu empati yapın lütfen...

0|0
    0|0
    • Cnmm valla billa o benim annm oluyo ayni dedigin gibi ayrildilar zaten annem babbami bacagindan kesmedi hatta babam kesti

• Yasim gercek degil

• Aşağıdaki kızların yaptığı fazla duyarlı olmayan yorumlara bakıyorum, eğer böyle bir şiddet kadına uygulanmış olsaydı aynı şekilde cevap verecekler miydi acaba. Baksana biri film milm demiş öbürünün yorumu zaten gülücüklü falan.

0|0
    0|0
  • cem yılmaz bunu canlandırıyordu, damda dolaşan pisiye atıyordu :D

2008 gösterisindeydi sanırım

0|0
    0|0
  • Operasyon yarıda kalmış :)

0|0
    0|0
  • kıçını kesip farklı bir olay neden yaratmıyolar ki anlamıyorum , neyse bende bunu denerim o zaman .

0|0
    0|0
  • oha ... ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• iyi yapmış dikilmeseymiş keşke

0|0
    0|0
  • eşler arasında saygı sevgi ve güven bitmişse normal derim. eşi geldiğinde kabul edecekse gece geç saatte kendiside yapabilir. kaba kuvvetine güvenmeyeceksin bak el kızı keser böyle :)

0|0
    0|0
  • hayır benim anlamadığım nasıl kesmiş lan bu karı herif nasıl karşı koyamamış pırasa kesmiyosunkı yani sddsf g D:DDDD

0|0
    0|0
  • İçim acıdı yeminlen... Ama hak etmiş iyi olmuş :D

0|0
    0|0
  • welcome to pendik :)

0|0
    0|0
  • vay mk melahat ablaya bak helal olsun lan yalnuz coskun da ıyı sıyırmıs ha sdfsdf:D

0|0
    0|0
  • vay be ne manyak karılar var böyle kadınları doggy stilinde bağlayıp eşekle baş başa bırakacan :D

0|0
    0|0
  • ne piskopat insanlar varya

0|0
    0|0
  • Bindiği dalı kesecek kadar bu kadını ne sinirlendirdi kim bilir ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...