Baba düğün günü kızına; Kızım evlenmek istediğinden eminmisin demelimi?

Baba düğün günü kızına; Kızım evlenmek istediğinden eminmisin demelimi? ve neden?

Babanız size söyledimi?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Benimki erkek arkadaşımın istemeye geleceği günden önceki gece odama girip "meleğim, emin misin?" diye sorar.

Ve cevabını gözlerime bakarak anlar. Zeki bir babam var, söylemesem de bilir. Beni mahkum olacağım bir evliliğe sürüklemez asla. Eminim.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• evli değilim,der mi bilmiyorum.ama demeli.belki düğün hazırlığı sırasında içine sinmeyen bir şeyler olmuş olabilir kızın.ama o kadar hazırlık,aileler, vs dönmek istese de söylemeye çekinebilir.

bu neden babanın kızına her kararında yanında olduğu güvenini vermesi gerek..

0|1
    0|0
  • Bizim peder kesin "kızım hala damadı dövmemi istemediğine emin misin?" diye sorar.

0|0
    0|0
  • Düğün günü bunun için geç bir zaman :)) Evlilik mevzusu ortaya çıktığında sormuştu bir gece sabaha kadar konuşmuştuk söylediği her cümle aklımdadır hala.

0|0
    0|0
  • Düğün günü sadece "bu ev her zaman senin de evin unutma" gibi sözler söylenir, o seninki gibi laf ağır girer kaplişim.

0|0
    0|0
  • Demesi saçma olur

0|0
    0|0
  • dügün günü geç degil mi?

0|0
    0|0
    • Anlamak için kapasite gerek, takma sen bosver evet geç geç

Erkekler Ne Diyor 1

• Bilmiyorum ne kadar dogru olur ;) ama Benim kızım olcak damat adayına acırım testten teste kosar :))) kızımın bir istiyorum sözü yeter ama üstelemem istmedigi zamada her zaman yanıma gelebilir ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...