Yapmacıklık hakkında ne düşünüyorsunuz. Yapmacık davranmak zorunda kaldınız mı ?

Tam karşımda oturan adamın yüzüne tekme atasım geldi içimden , pempe yanağıyla birlikte .

Karnını ikram pastalarıyla doyurmaya çalışan patronun da gelmişine geçmişine sövdüm.

Tüm bunları düşünürken gayet memnun olduğumu gösteren ifadeyi takındım .

Rakip firmaların birbirlerine karşı göstermiş olduğu yapmacıklığı taklit ettim işte.

Ne de çirkin kızlar vardı fuarda . Kıyafet bakımından güzel ,fizik ve yüz olarak çirkin kızlar.

Bunların da etkisi varmıydı bilmiyorum hoşnutsuzluğumda.

Beş para etmez insanlarla aynı ortamda bulunmak zorunda kalmak

Konuşmak ve el sıkışmak zorunda kalmak fena halde gerdi beni.

Bende onlara göre beşpara etmezimdir .Toplasan on para etmeyen bir ortam alt tarafı deyip geçmekte var ama bazen geçemiyorsun işte.

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• evet musterilere karsi surekli yapmacik davranmak zorunda kaliyorum, yoksa cok ariza insanlar var, kimisi tezgahin arkasinda isiyebiliyor, kimisi agzi alkol kokusuyla gelenler, kimisi sacma sorular ile, kimisi anlamsiz sorular soruyor, kimisi suratini sevmiyor falan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• akraba ziyaretlerinde belki biraz memnunmuş taklidi yapmışımdır..

1|0
    0|0
  • Düşünmeme gerek yok , her yerde fazlasıyla bulunuyor zaten .. Hiç bi' zaman yapmacık olmadım demiyorum, mutlak yapmışımdır ama nefret ettiğim kişilik özellikleri arasında başı çeker .

0|0
    0|0
  • çok itici oluyorlar üf

0|0
    0|0
  • basit bulurum yapmacık insanları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...