Anne babanızın tanışma hikayelerini anlatır mısınız?

Arkadaşlar vardır böyle fantastik tanışma hikayeleri olan mesala bakın önce ben anlatıyım sizde okurken düşünün :) Annem ile babam avukat ancak üniversitede tanışmamışlar Bir boşanma davasında annem bayanın avukatı babam beyefendinin avukatıymış.Birbirleriyle duruşmada tanışmışlar yani :D ( Bu arada bende hukuk okuyorum sevgilimde hukuk öğrencisi böylede garip bir aileyiz :D :D )

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• çocugunuz sıkıntıdan patlar reklamcı filan olur umarım :D üniversitedeyim aklımda bi başkası vardı mutsuzdum dışarı zorla cıktım ve onu gördum, erkek arkadasımı görür görmez sarılmak istedim ..ama göz göze gelince bi daha bütün gece bakamadım sonra bi arkadasımın arkadası cıktı ...ona sarkmadan kısacık bı cumle yazdım ..2yıldır birlikteyiz...

0|0
    0|0
    • :)) Hayırlısı olur umarım :) Mutluluklar dilerim sana ve erkek arkadaşına :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya benim babam annemi 2 yıl görmemiş tanıştıktan sonra. Tanışmaları aile akraba ortamında olmuş. görücü gibi. sonra Mektuplaşıyorlarmış :) Annem hala saklıyo. mendilde şiirler filan. ilk öğrenciğimde babam eve gelmişti akşam. .karşılama şöyleydi. oooo romeo naber :D noluyo diye dönüp bakmıştı tabi. elimde mendil.. sallaya sallaya.. annem tabi benden almaya çalışıyo.. allahtan yazılanlar fransızca olduğundan anlamıyordum. yoksa o makara rahat 6 ay devam ederdi.

0|0
    0|0
  • Annemle Babam önlerine bakmadan gider ergenlermiş..

Çarpışmışlar,annem kitaplarını düşünrmüş,babamla toplarken ellelri değmiş.

Sevgili olmuşlar..:DD

1|0
    0|0
  • Sizin evde siyasetten baska birsey konusulmaz herhalde :) Annemle babam birbirini ufakliktan beri seviyorlarmis. Babam askere gidip gelmis annemin baska talipleri çikmis tabi dedem kizim kimi isterse ona veririm demis :) Babam da askerden donmus ertesi gun direk dedemlere :D

0|0
    0|0
    • Haha :)) Bizim evde 2 yıl sonrasını düşünemiyorum :) 4 tane avukat dava dosyaları havada uçuşur heralde :))Bu arada deden iyi bir insan :)

• Görücü usulü terk.

0|0
    0|0
  • cocuklarinizda hukuk okur artik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• annem piyano sanatcisiydi, babam da kardiyolog. tip egitimi alirken babam, arkadaslariyla annemin bir resitaline gitmisler. babam hayran olmus anneme ilk gordugunde :) kulise girmenin yolunu bulmus ama bir selamdan oteye gidememisler . o gunden sonra surekli annemin sahnelerini takip etmis babam, her sahnesini izliyormus en on siradan :D 2 yil boyle gecmis, bir gun annem sahnede fenalasip sahne arkasina goturulmus ve babam da bir doktor adayi olarak direkt kosmus peslerinden. orada asil tanismalari gerceklesmis, sonrasi da karisik. annemin ailesi babami alman olmadigi icin istememis, birlikte turkiyeye gelmisler sonra da biz olmusuz .

0|0
    0|0
    • Gerçeklten fantastik bir tanışma olmuş :) Annen alman sanırım :)

• Cok romantikmis gerçekten :)

• romantikler mi deliler mi bilemem ama bana da yansidi bu durum. sevdigim kadini 10 yil bekletmek oldu ama benim olayim.

• filim gibi hikaye be ahbap...Baba burs kazanır Türkiyeye gelir neyse çok uzun ya :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...