Nişanlim dogum günümü unuttu sanirim ya

Uzun zamandir birlikteyiz ve uzagiz. Yarin benim dogum günüm. Ama şimdiye kadar hic sözünü etmedi, bişeyde ima etmedi. Işten cikmiş şimdi amcasina gitmiş oturuyorlarmiş. Bence unuttu gecede kutlamaz. Nebilim ya off unutursa cok üzülcem. Siz hic unuttunuz mu? ya da sizin dogum gününüz unutuldumu hic? Neyaptiniz nasil tepki verdiniz?

Güncellemeler:
nişanlim hatirladi dogum günümü, ama anam babam unuttu :D

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Boşver onu o halde.

Doğumgünün kutlu olsun

Bu parçayı sana armağan eder yoluma devam ederim.

link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• unutmamıştır unutulmaz öyle seyleri tabi büyük bir kayıp yaşamadıysa bir de teknolojide gelişti cep telefonu facebook her şeyi hatırlatıyor süpriz yapacaktır bence

0|0
    0|0
    • facebook kullanmiyoruz, inşallah dedigin gibi olur

• Cep telefonunun Ajandasına kayıt etmiştir hiç unutmamışsa unutmaz unuttuysada bu seni sevmediği anlamına da gelmez bir güne bağlamamak lazım

• dogum günümü hic unutmadi ama bu yil ilk defa yildönümümüzü unutmuştu

• yarın benim doğum günüm diyorsun. 1 gün öncesinden neden kutlasın ki :)

Ben sevgilimin doğum gününde hiç oralı bile olmamıştım. Ta ki saat 00.00 oluncaya kadar. sabah olunca da beraber kutlardık. öyle oldu hep

0|0
    0|0
  • :D olur böle şeyler sıkma canını

0|0
    0|0
  • doğum günün kutlu olsun nice yıllara

ya insan ister istemez unutur yapacak bişe yok ama

benimkide unutulsaydı azda olsa üzülürüm ama unuttu yapacak bişe yok derim sıkma canını

ama ona ipucu vermeye çalış belki o zaman aklına gelir bidene bence

0|0
    0|0
    • teşekkürler... ipucuyla hatirlicaksa hic hatirlamasin, umarim "unuttum" ayagina yatiyordur... cünkü görünürde kesin unuttu

• tamam o zaman şimdiden geçmiş olsun

• Biz kutlayalım.

0|0
    0|0
  • çarmıha gerelim sonra asalım sonra boynunu keselim kollarını kopralım sonrada yakalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Daha var unutmamıştır

0|0
    0|0
  • 2 yıllık sevgilim unuttu.hiç tepki vermedim ertesi gün hatırladı .günleri şaşırdım dedi ama ben cok kırılmıstım tabiihala da kırıklık var...

0|0
    0|0
  • 3 yıllık sevgilim var be bir defa bile hatırlamadı takıyormuyum hayır.boşveeeeeerrr:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...