Düşünce gücünün sınırı nedir?

Düşünce Gücü var. Kanıtlandı. Ama insanlar egolarının hapsinde tutuldukça , düşünce kalıplarını değiştirmedikçe asla inanamayacaklar.

Sizce düşünce gücünün bir sınırı var mıdır ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Düşünme gücünün bir sınırı yok ama yapılabilirliklerin bir sınırı var

0|0
    0|0
    • Düşünce Gücü var ama neden kullanmakta güçlük çekiyoruz ? Nasıl geliştirebiiriz? İnsan bu gücün farkına varmıyor . Ne acı

• yapılabilirlikler belli ondan olmasın sakın ...

• Çoğu kişiye sadece düşünerek bir cismi hareket ettirebileceğini söyleyin. Çoğu kişi hatta %95 lik kısım buna önyargı ile bakacak , dalga geçecek ve inanmayacaktır. Bilmediğin şeyin nasıl yapılabilirliği olsun? Çoğu kişi düşünce gücünü bilmiyor

Kızlar Ne Diyor 3

• Sınırı yoktur.

0|0
    0|0
    • Hiç düşünce gücün ile yaptığın bir olay oldu mu? Anlatır mısın? Lucid Rüya ve Telekinezi ile çok ilgileniyorum ben .

• Şimdi biz beynimizin yüzde 5'ini falan kullanıyoruz. Bu arttıkça düşünce gücüyle yapabildiklerimiz sınırsızlığa doğru gidiyor. Ben mesela mucize dediğim şeyleri çok yaşadım. Hayatın kontrolünü ele aldığını anladığında direkt rüyalarına yansıyor. Bu şekilde rüyalarımı da kontrol ettim. Telekinezinin de kesinlikle mümkün olduğunu düşünüyorum.

• var ama sınırıda var .. kim düşünce gücüyle olağanüstü şeyler yapabilir.

0|0
    0|0
  • Bence dusunce gucu sinirlidir. Tabi hayal bedava ve sinirsiz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• aborjinler nasıl iletişim kuruyordu sanıyorsun...günün 86 saatı aşk düşünmekten bunlara fırsat gelmiyor tabi...

0|0
    0|0
  • var, oldukten sonra ruhu tekrar bedene baglayamaz.

0|1
    0|0
  • Sınırlıdır tabi ki bu güç

0|0
    0|0
Yükleniyor...