Erkekler neden evlilikten kaçar ??

Erkekler neden evlenmek istemez veya kaçar ?

Erkek arkadaşımla 1 yıldır beraberiz. ikimiz de üniversite okuyoruz 3. sınıfa geçtik gelecekle ilgili onun henüz bir planı yok ama bana kalsa mezun olup iş bulduktan sonra evleniriz. Ama ona sorsam bir fikrim yok, bilmem, evlenmeyi düşünmüyorum gibi cevaplar alıyorum. Ama ayrılmakta istemiyor. Düşünme bunu anı yaşa diyor ama ben ilerisini düşünmekten kendimi alamıyorum.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hayatımda hep kontrollü olmayı seçtim. Ama pek plan falan da yapmam. Çok ilerisi için kurulan hayal mi dersin plan mı dersin pek de istenildiği gibi gerçekleşmeyebiliyor. Şu an evlenmek istiyorum diyen bir adamın hali hazırda maddi probleminin olmaması dışında 30-40 bin lira parası olması falan da lazım. Ya da maddi boyutunu geç bu adamın önce bir hayatı tanıması lazım. Bir takım sorunlarını halledip ben evlenicem demesi lazım gerek diye düşünüyorum. Hepsini toparlayınca gözünde büyüyordur doğal olarak ya da sonuçta adam ömrü boyunca bir evlilik yapmak istiyordur ve karar vermekte zorlanıyor olabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• komik bir soru kaçmamız için bir çok neden var :D sz neden evlenme konusunda bu kadar ısrarcısınız? :D

1|0
    0|0
  • Monotonluktan kaçarlar aslında.

0|0
    0|0
  • ben kaçmıyorum ama şöyle söyleyeyim ilk başta işim olmadan ve kendi arabam olmadan asla ve asla evliliğe kalkışmam bide ev kira ya da benim olcak ama bu 3 ü de olmadan asla evlenmeyi düşünmüyorum yoksa kaçmıyorum evlilikten

0|0
    0|0
  • Düğün masrafı en büyük sebebi saçma ve gereksiz adetlere 30-40 bin para harcattırılırsa evlenmek istemez tabi

0|0
    0|1
  • Yaşına göre.

0|0
    0|0
  • Kiminin gözünü korkutuyorlar:;)

0|0
    0|0
  • Gerçekçi olduğu icin olabilir.

0|0
    0|0
  • Özgürlük dururken esareti seçer misin?

0|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Başlarını yakmaya meraklı değiller, on beş yaşında çeyiz biriktiren kızlar gibi...

1|0
    1|0
  • Evlenmeyi düşünmüyorum diyorsa üniversite bittikten sonra terkedileceğine kendini hazırlasan iyi edersin.

1|1
    0|0
  • korkaktır o.

1|0
    0|1
  • Belki de sen çabuk olmasını istiyorsun.Üniversitedesiniz ve öğrenci iken evlilik hakkında kesin bir karara varması zor olur.Eş olabilmenin getireceği sorumlulukları yaş ilerledikçe ancak göze alabilir.Bence bu konuyu açmayın aranızda .

0|0
    0|0
  • Kaçan insanları sevmem.

1|0
    0|0
Yükleniyor...