Benim 3 yılık bir ilişkim ve kısa bir zaman önce birlikte olmaya karar verdik farklı şehirlerde

olmamıza ragmen ve oldu ne kadar doğru ve yanliş bişey yaptık acaba ama pişmanlık yok ne ondan ne bende bu söz olmadı hiç. benım aklım hep onda bu yaptiğimizdan sonra en ufak tartişmada kendimii perişan ediyorum asla bırakma gibi bir kelime geçmedi ama ailesi bu duruma karşi evliliğimize ama kendisi merak etme duzelir dıyor olmasa kaçarım ama korkuyorum ailesi kanına girer ve başarır bunu çok zor gunler geçıyorum kendisi baya değill çooooooooooook rahat ya yemesini yıo keyfıne bakıyor tartışmada rahat ama benn kendmi harap edıyorumm çok kötu oluyorumm ondan uzağim bıde elim kolum balı uzağim dediğimde yurt dişi o kadar uzak gitmem nerdeyse imkansız tr içi olsa neyse ama napıcam bılmıyorum bekleyiş içindeyım ama belirsiz bekleyiş kendimiii yeyip bitiroyorum resmen : guvenıyorummmm hemde çoookkk amaaaa içime kurt duşuyorr bu olandan sonra acaba isterse ben yokum dıye yanliş yaparmı dıye ister istemez böle bişi aklıma gelıyor ve geldiğinde ölüyorum resmenn içim gidiyor bu dusuncelerden nasıl kurtulcam bılmıyorum.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Belki kendi fesatlığımdır bilemem ama bu kadar rahat olmasının iki nedeni var, ya sen gerçekten abartıyorsun ya da o hayatını bir şekilde yaşıyor.

Uzakta olmanın da etkisiyle cesaret edebilir.

Bilmiyorum, zaten sağlıklı bir ilişkiye de benzemiyor sizinki.

0|0
    0|0
    • galiba ben abartıyorum . öyle bişi söz konu değil tum gunumuz beraber hemen konusmayla hersey söler asla yalanıda görmedim ama o biraz tuhaf bir kişiliği var ondandır heralde. ama genede rahat değilim uzaktayız dıye zor benım için

Kızlar Ne Diyor 2

• Uzakta oldugun için rahattır normal yaşıyodur abartıyosun sende bu kadar büyütme. Büyütürsen yıpranırsın sen yıpranırsan da o senden uzaklaşır

0|0
    0|0
  • düzelir herşy bnce.. bnce yanlış yapmaz o seni seçmiş

0|0
    0|0
    • bır kız için çok kötu demi sevdiğini aldatmak başka el değmesi ona?

• tabiki.. bide ilksen yani asla aldatmaz bnce başka birini istemez..

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...