Arkadaşımmı yoksa ilgisimi var

arkadaşlar dün gece çok içtim arkadaşımın doğumgünüydü oda çok içti.malum öğrenci evi küçük..diğer arkadaşlar odalarda kaldı bizde arkadaşımla onun odasında uyuduk.ama yerde yatma yatağımda yat dedi.o halıda uyucakmış içim rahat etmedi gel ayak ucumda uyu dedim.ama gelip yanıma yattı.sonra sarıldı bana kızdım falan hatta.doğumgünü hediyemi alayım dedi.öpücük dedi.hadi uyu artık dedim ama öptü yanağımdan.sabahta uyandım bir ara elini saçlarımın içine soktu.boynuma dokundu.ama sabah sanki hiç bir şey olmamış gibi davrandı.eskisi gibi normal konuştu.bunu niye yapmış olabilir.bir ilgisi var mıyoksa cidden sadece arkadaşımmı?doğumgününe gelmem için o ısrar etmiş.ama herhangi bir yakınlık olmadı sabaha kadar elini bile koymadı üstüme.sadece sabah saçlarıma dokundu işte.bu duruma ne diyorsunuz?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Alkolun etkisi ile ilgisini göstermis olabilir sen yanına yatıncada ilgi görünce senden bunu göstermistir ama sanırım bir ilişki dusunmuyor veya senden bikarsılık gormedigi icin boyle yapıyor.

0|0
    0|0
    • hmm yani napayım keseyimmi arkadaşlığı yoksa hiçbirşey olmamış gibimi yapayım?

• eger ondan hoslanıyorsan bence acık davran ve onunla konus.hayat bazı seyleri bekleyemeyeck kadar kısa :/ama unuturumcok svmiyorum zatn bana uygun degil diyorsan uzaklas ondan sogut kndini.

Erkekler Ne Diyor 5

• İlgisi olabilir evet şüpheli durumlar.

1|0
    0|0
  • yok arkadaşça bir davranış sergilemiş sadece

0|0
    0|0
  • niyet belli gibi konuşma tarzından fazla takma bence kafana s... et

0|0
    0|0
  • Yoklama çekmiş, nabzını denemiş.

0|0
    0|0
    • yani var mıilgi?

• peki onu nasıl yapcam?

• Daha yakın davran onun sana davrandığı gibi.Devamını isterse vardır birşeyler.

• sarhoşluk...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kesinlikle var ilgisi ya da yalnızlıktan sıkılmış zaman geçireceği bir kız bulamayıp arkadaşlarına sulanan bir abazan.

0|0
    0|0
  • Sarhoşluğun etkisi. Dua et sana başka bişey yapmamış

0|0
    0|0
    • ama yapmayacağını biliyorum baya yakınızdır.güvenirim zaten o yüzden kabul ettim

Yükleniyor...