İlişkilerde başarılı olamıyorum

Defalarca bahsettim belki. Utangaç biriyim.Önüne geçemiyorum. Çok sorun yapıyorum bunu da. Türk kızlarını tavlayabilmek için de sülük gibi yapışkan olmak gerekince benim gibiler hep yalnız kalıyor. İlla ısrarcı mı olmak gerekiyor,kovalamak mı gerekiyor,yok mu başka bir yolu ?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• suluk gıbı yapıskan olma ama kızlar naz yapar ıstemıyorum derken bıle ıstıyor olablır azcık pesınden kosmanda sakınca yok

0|0
    0|0
    • doğamda yok. yapamıyorum.

• Olsun onlar da en azından buluyolar birilerini kaba olmalarına rağmen

• yapışkan erkeklerden nefret ederim..ama abartılı bir utangaçlıkta olmamalı yani dişi istenildiğini bilmeli ama farklı niyette değil yürekte olduğunu hissettirebilmeli..ehh bunu da zaten kimse yapamıyor..

0|0
    0|0
    • yapamıyor değil siz algınızı kapamışsınız. ah ah harcanıyorum ben bu toplumda cidden. siz maço erkeklerden hoşlanırsınız. çaktı mı oturtacak erkeklerden...

• ne münasebet..ben sırf öyle adamlardan uzak durmak için taekwon-do ya gidiyorum..kendimi öyle cinslerden koruyabilmek için..ben karşıma çıkanlar yanlış insanlardı diyelim..

• Ben kendi açımdan söylüyorum, beni etkilemek için sülük gibi olmamak gerekiyor bir kere teklif edersin ve ben cevabımı söylerim o kadar.

0|0
    0|0
    • sonra biraz ısrar ederse ıh mıh edersiniz sonra da eh neyse tamam buluşalım. sonraki sahne belli zaten. senin adına söylemiyorum. genel bişey bu. çevremdeki ''sülük'' kılıklı erkeklerin hikayeleri

• Yani günümüzde herkesin amacı cinsellik orası öyle

• Saçmalama.

0|0
    0|0
    • Efendi erkeklerin tek yaptığı bakmak ama sevdiğini söylememek.Sevdiğini söylese çözüm bulacak ama söylemiyor işte.

• söylemeyi de denedim.

• ısrarcı olmana gerek

0|0
    0|0
  • Sülük olmaya gerek yok, karşındaki insana azıcık sıcakkanlı davran iltifatlar et,meleğim prensesim felan de, tavlarsın ;) :D

0|0
    0|0
  • yapiskan degilde cabuk pes etme... tavlamak icin iyice ugras.. kizlar bisure sonra etkilenir :)

0|0
    0|0
    • kusura bakma da neden biz uğraşıyoruz arkadaş ? adam gibi ortada buluşsak ölür müsünüz yani...ayy gına geldi ya

• tamam anlatma. kandın mı. sne bittin benim için. sonra terketti dimi seni? sonra benim gibi zavallı birkaç erkek sizin hikayenizi dinledi. keşke gizli olmasaydın da engelleyebilseydim seni. toplumu eleştirmeye kendinden başla. sıkıldım sizin gibi kızlardan...sevince akıl nerdeymiş. yalan bunlar yalan

• cok onyargilisn ya ...hopppp dur ben yasadm ben pismanm ben hata ettm ben acisini cektim... sen nasil boyle yorum yapiyon anlamadm.. biraz olgun ol bence...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...