Kisa boyluyum, bacaklarim kalin..

Ben 158 cm boyunda, 52 kiloyum

Olculerim ise 87- 65- 95

Simdi kilomdan memnunum aslinda, ama gobegim fit ve siki olmasina ragmen, bacaklarimi sporla bir turlu inceltemiyorum.. Kollarimda kalin.. Agirlik egzersizleri yapmaya basladim, ardindan bisiklete biniyorum/ ya da kosuyorum.. bir de pilates yapiyorum.. Saglikli besleniyorum, yagli yiyecekleri kestim..

Onerebileceginiz egzersizler var mi? Sonuc alan var mi?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• bu bacak ve kalçalar için

link

bu hareketleri yapman gerekir

link

link

bol sporlu günler

0|0
    0|0
    • haha cok tsk, bunlari yapiyorum zaten.. cok uzun olmadi ama faydasini gorursun diyorsun yani

• :) bol sporlu gunler :))

• tsk

Erkekler Ne Diyor 2

• Yüzmeye git yeter.

0|0
    0|0
  • Bacakların kalın olması ırsi bir olaydır,yapacak pek birşey yok. Bana göre ölçülerin çok güzel,özelliklede bel kalça oranın harika. Boşver be arkadaşım,bacaklarında kalın olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben 10 kıloya yakın verdım , cıkolata cips gıbı yıyceklerı kestım , sureklı hareketlı olmaya calıstım ve az yedım :) ama az yıcem diye saglıklı yıyeceklerıde kesmedim.. İstedgn kıloyu ne kadar uzun surede verirsen alman okadar gec olur cunku bıanda kılo verırsen en ufacık bsy yesen hemen gerı alınıyo htta dha fzlası.Gez dolas yarım saat spor yap az ye bu kdar :)

0|0
    0|0
  • Bunlarla olur

0|0
    0|0
  • şişmansın baya bir

0|0
    0|0
  • 170 boyundaki bir bayanın olması gerektiği kilodasın

0|0
    0|0
    • 170 cm boyundaki bayan 52 kilo olursa, cok fazla zayif olur.. hem saglikli bir kilo da degil vucut kitle endeksine gore.. insanlar bana daha fazla zayiflama diyor, bende agirlik basende

Yükleniyor...