Öğrenci arkadaşlar bir bakarmısınız?

Gerçekten ne kadar istesemde başarılı olamıyorum, verebileceğiniz tavsiyeler varsa can kulağıyla dinliyorum.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• istemek yapmanın yarısıdır biraz dersleri kas gerisi gelir birde kendin ne zaman verimli çalıştığın saatlerde çalış bunu kendin keşfedeceksin. sonra haftalık program çıkar ama böle günde 5 saat çalışcam falan değil rahat olsun 2 saat olsun ama tam verimle çalış öneml olan bu sonra başarı gelir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kahvaltı yapmadan çalış bir süre ama bunu az vaktin olduğunda yap.Çünkü beyin 8 saat uyku sonrası en dinç halidir ve şeker beyni köreltmemiş durumudur

0|0
    0|0
  • Çalış sen.

0|0
    0|0
  • bazen gerçektende olmayınca olmaz yanlış anlama kapasite ile ilgili birşey ama sen yinede en iyisini yapmaya çalış o sana yeterli olur

0|0
    0|0
  • Geceleri çalış :) 12 dden sonra başla çalışmaya. Ciddiyim

0|0
    0|0
  • beni ekle, yardımcı olacagım sana :)

0|0
    0|1
  • dersaneye git başarı kaçınılmaz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Önemli olan çok çalışmak değil çokçalışıpta başarılı olamıyorum diyen bir sürü insan var verimli ve düzenli çalıştıktan sonra emin ol başarılı olucaksın konuyu gerçekten öğrenmişssen zaten yaparsın.:)

0|0
    0|0
  • üniversiteye hazırlık mı?

0|0
    0|0
    • o günlerede geleceğim inşallah ama şuan lise.

• Evet haklısın kesinlikle, çok teşekkürler.

• rica ederim:) kolay gelsin:)

• neyde başarılı olamıyorsunn..erkekler konusundamı dersmi..çevremii ?

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak çalışmayı dene bir plan yap yorgunken çalışma .

0|0
    0|0
  • sorununu net belirtsene

0|0
    0|0
    • Başarılı olmak istiyorum ama olmuyor, verebileceğiniz tavsiyeler varmı? siz nasıl ders çalışırsınız?

Yükleniyor...