Çok kötü aldatıldım :(

Arkadaşlar şimdi uzun uzun anlatmak istemiyorum 2 yıla yakın bir ilişkim vardı 4-5 aylarda bni aldattı snra yalvardı yakardı cok sevdiğimden affettim tabi 2 gün önce küçük bir tartışma yasadık bir gün konuşmayınca süphelendim biraz araştırdım bska bir hat daha kullandıgnı ögrendim rehberime ekleyip whatsapp'e ekleyince profil resmi o kızla olan resim ve durumuna seni cok sevıyorum aysemm yazıyodu bunu görünce cıldırdım tabi hemn aradım bagırdım cagırdım bna benim onu cok sevdigimi bildigi için ilk önce kendisinden sogutup ondan snra bnden ayrılacagını benim uzulmemı istemediği için öyle yaptıgını söyledi ve en cok canımı yakansa seni cok sevdim ama onu daha cok seviyorum dedi ve benim onu kaybetme nedenim ona yalan söylemiş olmammış bn ona bugune kadar hc yalan söylemedim. Simdi bna bu yaptıgına karşılık olsun diye birisine onu aratıp annem gibi aglamaklı bir şekilde konuşturup kızım snn yüzünden intahar etti bise olursa sorumlusu sensin falan dedirtmek istiyorum. Ondan snra bna hc bir sekilde ulaşamamasını saglıcam sizce bunu yapayım mı yoksa bska ne yapabilirim? Bna yasattıgı duyguyu birini kaybetme duygusunu oda yasasın istiyorummm

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• tabi yap derim , o yapsın seninde elin armut toplasın olduuu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Annene yalan söyletmeye değmeyecek biri tittir et kurtulmuşsun .

Ayrıca en başta aldattığında affederek hatayı sen yapmışsın .

0|0
    0|0
    • Anneme soyletmicem ki olgun bir arkadaşıma annem gibi knsmasını rica edicem..

• çok uzun sdf

0|0
    1|0
  • bence çocukça olur ona gore bırsey yoktur kı zaten başkası ıle cıkıorşu ansenı düşünmez bıle sen kendıne yaparsın ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• boşver allahından bulsun .. arkadaş haklı onun için yaptığını düşünerek havaya girer onu üzmenin tek yolu sanki o senin hayatına hiç girmemiş senin için çoook değersiz biriymiş gibi davranmak olacaktır .. bnu da sen nasıl yapıcağını bul ark çevrenden falan on alaf taşıcak birini bul ve senin onsuz ne kadar mutlu olduğunu göstersin ona ...

0|0
    0|0
  • ama öyle yaparsan onu hala sevdiğini onun için intihar ettiğini düşünüp havaya girer

0|0
    0|0
  • Bence öyle birşey yapma ne ara ne sor hiç ilgilenme emin ol bir gün anlar ama sakın affetme anlasın hatasını çünkü insnalar değişmiyor gerçekten sen acı çek ağla ama onun karşısında güçlü ol emin ol bir gün sana yaşattıklarını oda yaşayacaktır işte o zaman kaybetmenin nasıl bir duygu olduğunu anlar sen sadece Allah' a sığın ve sabretmen için bol bol dua et . Allah sabır versin..

1|0
    0|0
  • Allahından bulsun şerefsiz

0|0
    0|0
  • Yapma bence. Egosu tavan yapmasın. Böyle bir insanın vicdanı sızlamayabilir bence. Vay be kız benim için ölümü göze aldı diye düşünebilir.

0|0
    0|0
  • Allahtan uzun yazmamışsın

0|0
    0|0
    • Daha anlatack cok şey vardıda bn kısa yazdım sn düşün artık arada neler yaşadıgımızı..

• Yap bence çok ekşınlı :D

0|0
    0|0
  • Ne gerek var ki? Böyle yaparak kendini basitleştirirsin. Bırak kendi bulsun belasını.

0|0
    0|0
  • ya allaha havele et allahından bulsun it diyecel laf bulamadım çok üzüldüm allah yardımcın olsun tam bir pislikmiş

0|0
    0|0
  • bence hic birsey yapma Rabbime havale et etme bulma dünyasi can yakanin cani yanar elbet

0|0
    0|0
Yükleniyor...