Sevgilim yarın aksam evine yemeğe çağırdı

Ben 20 yaşındayım üniversite 2 ye gidiyorum sevgilim 26 yasında. Biz 1 yıldır cıkıyoruz benim hayatımda ki ilk kişi onunda sadece 1 kişi olmuş oda ısrarlar sonucu görüşme gibi. Aramızda oyle cinsel birşey olmadı hiç ileriye gitmedik. Öpüşme falan oldu öyle söyleyeyim. Sevgilim böyle dindar biridir namaz falan kılar ,cok kafadır sosyaldir. Cevresi de cok geniş. Yarın ne yapalım falan dedik bana gel dedi mırın kırın ettim nolacak niye istemiyorsun falan dedi bende bakarız dedim aksam buluşacaz gelecek misin yarın diyecek sizce gitmeli miyim birşey olur mu gidersem ne yapar ? Aksam yemeğe gidicem yemek yapıcaz beraber sonra tv izleriz de birşey olur mu kendime de güvenmem lazım iliskiye girmeyiz ama ileri de gitmek istemiyorum gidilir mi sizce kararsızım gitmek konusunda yarın nolur sizce ?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• eve gidersen doğru durmaz yüzde binbeşyüz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• gidersen ilişkiye girersiniz bu kaçınılmaz olur erkekler farklıdır güzelim yemek yaparken oyalanır yerken film izlerken zaman geçirir saat geç olduğunda evede gidemezsin oda bunu ister zaten yani iyi düşün birde ileriye gitmeyiz diye bişey yok orda bilimsel bir çalışma yapmıyorsunuz arzuyla alakalı bu öpüşünce devamıda gelir

0|0
    0|0
  • Olaylar olaylar...

0|0
    0|0
  • evvine cağırdığına göre televizyon izlemek için değil herhalde saf olmayn :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gitme bnce

0|0
    0|0
  • yarın güneşi görürüsün artıkk

0|0
    0|0
  • Gidersen , dönüşü olmaz .

0|0
    0|0
  • genelleme yapmak ıstemem ama dındar gıbı görünen biri olabilir öyle psikopat cok. evıne gıdersen senı zorlayabılır bıle. bence gitme

0|0
    0|0
  • bu kadar fesat düşünmemek lazım ben hep giderim evine öpüşmek dışında birşey olmaz insana bağlı bu o yapr mı yapmaz mı bilemeyiz

0|0
    0|0
  • Sevgilini 1 yilda tanimis olman lazimdi bize sorman yanlis. Gitme desek napcan?

0|0
    0|0
Yükleniyor...