Yarın okullar acılıyr ve benim samimi oldugum arkadaşım yok yanlız hissedicem kendimi

üni 2. sınıfım bitmesine 3 senem var daha ... ilk okuldan beri hep yanımda olan kardesim bildiğim arkadasımla yollarımız ayrıldı (kız arkadaşım) o baska bir üniversiteye geçiş yaptı ... ondan baska arkadasım yokkk çok mutsuzum yanlız kalıcam koca sınıfta herkesle arkadasım ama yakın arkadaşım hiç kalmadı herkesin bir kendisini yakın samimi buldugu arkadaşı var benimde vardı ve gitti ben yanlız kalmaya gelemem depresyona girerim çok fena olurum ne yapıyım bana bir akıl hocalığı yapın Allah rızası için ya:( arkadaşsız kaldım , il gün napıcam kendimi yetim gibi hissetmeye basladım simdiden cok zor geliyor ben cok kafama takıyorum ya siz bari bir şeyler deyin

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• gitmesi iyi olmuş sebebi Güçleneceksin...

1|0
    0|0
    • çok güçsüzüm haklısın herkes diyo bana bunu kolay kolay alısamıyorum alıskanlıklarımdan vazgecemiyorum kendime güvenim kalmıyo ne biliyim :( yanımda bir gerçek arkadaş arıyorum sürekli

• olabilir ama gizlisn

• ekledmm

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu sorun çoğu öğrencide vardır "ilk gün stresi". İlk günden sonra tanışırsın birileriyle elbet arkadaşım fazla takma kafaya. Başarılar dilerim üni. de. Bu arada bölüm ne?

1|0
    0|0
    • turzim ootelcilik

• Ne güzel :) Dediğim gibi elbet birileriyle tanışırsın. Çok yakın arkadaşında olmasın bence, sonra arkandan bir iş yaptığında felan çok üzülürsün.

• Sen dışardan gördüğün için herkesi çok iyi arkadaş sanıyorsun ama öyle değildir bir süsü sana yakın olan kişilik elbet vardır sen diğer arkadaşınla sürekli vakit geçirdiğinden algın onlara karşı kapalıydı şu an öyle bir olay olmayacak biraz dikkatli etrafına baktığında daha sağlam arkadaşlıklar kurabilirsin ama öyle herkesede güvenme : )

0|0
    0|0
    • tam olarak öyle değil aslında tüm kızlar berbaer takılırık biz ama herkesin bir diğerlerinden ayrı tuttugu birisi var benimde okuldan giden arkadasımdı ... gitmesine allışamadım,

• ne diyim a mı diyim b mi diyim:D

0|0
    1|0
  • Sakin ol. bir bayan erkeklere göre çok daha rahat arkadaşlık kurabilir. üniversitede arkadaş grupları bazen değişebilir. derslerle nazın geçebilecek insanlarla birlikte oturmaya bak gerisi zaten gelir.

0|0
    0|0
  • sosyalleşme adına bir sorunun var. bunun farklı psikolojik sebepleri olabilir. yaşadığın olaylar seni etkilemiş olabilir. bunun için geniş çaplı bir terapi gerekir. böyle saptama yapmadan iki üç cümleyle geçiştirilecek basit bir konu değil bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende yanlızım yanlız takılıyorum ne yapim

0|0
    0|0
    • sen neden yannlızsın ? :/

• bende öyle ama napalım :(

• tam bir arkadaş delisiyim böyle olmak istemezdim tek basımada güçlü drmak isterdim ama elimde değil neyse artık ALLAH büyüktür gün dogmadan neler dogar diye kendime teselli veriyorum bol bol dua ediyorum inşallah seninde okulda kendini yakın hissedebileceğin bir arkadasın olur ve yanlız kalmazsın kolay alısırsın arkadaşım...

Yükleniyor...