Saç boyu sizin için ne kadar önemli?

Aslında bu sorum erkeklere ama kızlarda erkekler için fikirlerini söyleyebilirler. bir kıza baktığınızda saçının uzunluğu sizin için ne kadar önemli? Kadınları çekici yapan şeylerden biride saçının uzunluğu mudur? Kızlar içinse, erkeklerin saçlarının uzunluğu ne kadar olmalı sizce?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• her ne kadar bakımı zor olsa da uzun saç kadını daha güzel gösterir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• baktın mı bir bütün olarak görmek lazım birbirini tamamlıyor her şey çok güzel bir saç değelim yüzü ile uyumsuz olabilir yani bütünlük önemli

1|0
    0|0
  • Saç surat tipine göre değişir. Örneğin geniş suratlı bir kız saçını kısa keserse suratı ortaya çıkar ve bu onu çirkin gösterebilir. Tabi surat derken surat şekli, göz şekli dudak burun vs. etken çok. Saç tek düşünülemez örneğin benim kızıl saç rengine karşı bir sempatim var ama her kızıl güzel olmuyor. Her kıza kızıl gitmiyor.

0|0
    0|0
  • bu kızın yüz şekline ve kafa büyüklüğüne göre değişir bence fakat bele kadar uzanan saç tercihimdir..

1|0
    0|0
  • uzun saç kısadan daha etkilidir. tabi kızın boyu endamıda önemli.

1|0
    0|0
  • ele dolancak kadar uzun olmalı

atçılık oynamak için

0|1
    0|0
  • Düz,kısa(Kulak hizasında)..bu saç tipi kızlara çok yakışıyor ama biçoğu bu şekil kısa yapmaya cesaret edemiyo..Özellikle kısa minyon tiplerde..

1|0
    0|0
  • link vereydinde yorum yapaydık Kuzum :)

1|0
    0|0
  • En az 2 metre olması lazım.

1|0
    0|0
  • kel bile olabilir hiç önemli değil :)

1|0
    0|0
  • Sac lazim , kizlara da erkeklere de.

Allah başımızdan sacımızı eksik etmesin :)

1|0
    0|0
  • saça başa bakan biri değilim fark etmez benim için

0|0
    0|0
  • şahsi fikrimi söleyim sarışın olmayan tüm kızlar bana çirkin geliyor uzunluğu kısalığı farklı farketmez...

0|0
    0|0
    • o zaman sarısın hatun bulamazsın inşallah. ;)

• okudum birçoğu gereksiz geldi.

• bana esmer olan kızlar çirkin geliyor dedim , sarışın değil ayrıca bu benim kişisel zevkimdir herhalde sen esmersin zoruna gitti oturduğun yerden beddua ediyorsun açıkçası kezbanın önde gidenisin konuşmaya gerek yok

• saç uzunlugu çok fazla olmamalı bence kötü oluyor benimkiler omzumda uzun saç severim ama çok olmicak popoya yetişmicek bir kızınki

0|0
    0|0
  • hangi ortamdan bahsediyorsun mekana göre uzunluk derecesi değişir :D

0|0
    0|0
  • aslında yüzüne yakışıyorsa hiçbir erkek ,için önemli değildir!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkeklerde beğendiğim stiller:

~ link

~ link

~ link

~ link

~ link

Elle içine dalmalık saç modellerini seviyorum. Jölesiz, dağınık...

1|0
    0|0
  • Kimine kısa saç kimine uzun saç yakışır bu değişen bir durum bence. Ama gerçekten güzel olan kız her saç tipini taşıyabilendir bence.

1|0
    0|0
    • o kadar güzel değilsek napcaz :D

• o da doğru haklısın, neyse teşekkürler :)

• Rica ederim :)

• Boyu önemli değil.Önemli olan şekli efenim :)

1|0
    0|0
  • erkekler bence yüz tipini tanıyp öyle saçç modeli yatrsnn bir bakıyorum cocugk suratı minyonn bayagı kücük saclarr cokkkk kavboluyooo suratı yakısmıyoo.. ama erkekleri favori saç modelim 3 number ! :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...