Kalecilere verilebilecek taktikler? :D

Merhabalar. Boyum 1,76 gibi bir şey. Reflekslerim iyi ve kaleciyim. Halı sahada oynuyoruz genelde. Verebilecğeniz taktikler nelerdir? :D

Güncellemeler:
Taktiklerinizi uygulayamadım ama 17-15 yendik. Bir kişi eksik oynayınca fazla yedim tabii. Bir sonraki maçta deneyecez artık :D

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaleci olmak zor iştir top sana gelirken ellerin ön planda olsun ve topu avuç içleriyle tookatla ki hızı kesilsin sonra da direkt eline alır tutarsın. Malum yerlerini iyi koru çok sert şutlarda bacaklarını kullan bunlar senin için iyi taktikler olabilir :) Eskiden mahalle aralarında kızlar erkekler futbol maçı yapardık ben kaleci olurdum afsfadadafasas :D Neyse sizinki halı saha sen yine dediklerimi uygula :)

0|0
    0|0
  • Çok zıpla :D plonjen öğren :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bende amatör kaleciyim.(kendi çapımda) Sana birkaç tüyo vereyim. Öncelike pozisyon gelişirken daima bacaklar hafif kırık olacak. Ayak parmaklarının üstünde dur. Bu senin topa atlamanı hayli hayli etkiler. Ve ellerin W gibi dursun. Bu topu daha iyi kavramanı sağlıyacaktır. Eğer tutamayacağın sert bir top gelirse topu yere doğru itele. Ve yerden tekrar sekerek senin kucağına gelecektir. Karşı karşıya kaldığın pozisyonda defans yoksa karşı takımın oyuncusunun açısını kapatmalısın. Kapatmazsan fileler sarsılacaktır emin ol :)

Aklıma şu an gelmiyor. Özellikle merak ettiğin bir şey varsa sor.

0|1
    0|0
  • top kalenin neresine geliyorsa,oraya uçacaksın işte.onu da biz mi söyleyelim :D

0|0
    0|0
  • Ben kaleciyim para vermem de :D

0|0
    0|0
  • Ben kaleci oyuncuyum de

0|0
    0|0
  • Havadan gelen topa çıkarken yan çık hangi yana gönersen o dizini karnına doğru çekki hem darbe alma hemde biraz oyuncuya gücünü göster .. bunlardan gerisi zaten bilindik şeyler top ileri gittimi kaleden açıl falan

0|0
    0|0
  • topu abuk sabuk dikme saldırgan kaleci ol üstüne gelen rakibi korkut,aktif ol geriye pas iste,oyunu kur takımı motive et

0|0
    0|0
  • asla korkma rakip oyunculara korku sal karsi karsiyalarda acilari iyi kapat bacak arasina dikkat :D

0|0
    0|0
  • Penaltıları sne kullan D

0|0
    0|0
  • Güldürme taktiği en iyisidir başkan penaltı çekeceklerse hooop abanmak yok diyebilirsin veya şut çekecekleri zaman 3 korner bir penaltı oğlum diyebilirsin hoş espiriler değil ama yutarlarsa şut atamazlar heralde :D

0|0
    0|0
  • Uç lan uç top gelince uç işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...