Çok çok kötüyüm yaş aşkta sorun olurmu ya ?

inanın kimseye bukadar samimi bir şey yazmamıştım

kahvaltı geldi ablasıyla konustuktan sonra yiyemedim içime karartı çöktü

çok kötüyüm gebersem daha iyi

sevdiğim kız anadolu yakasında ben avrupa yakasındayım kız telefonda benden hoşlandığını çok belli ediyodu bende ablasıyla konustum dedi

bu iş her türlü olurdu senin yasın 23 onun 17 - 18 büyük sün diye

kız ablasına demiş ben ona abi derim ama hoşlanıyorum ondan demiş

ama Şu an kızın bundan haberi yok işte çalışıyor yarın akşam ablası konusucakmış kendisiyle inşlallah ikna eder allahtan tek isteğim bu

bunu söyledikten sonra onuda kaybetmek istemiyorum

off allahım

Güncellemeler:
çok ağır ötesi duygularla beraberim nabıcamben

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• 17-18 kız 23 erkek, yaş problemi yok bence burada. Benim açımdan 10 yaşa kadar sıkıntı bir durum yok. Ama kızın yaşı erkeğin yaşından en fazla 3 yaş büyük olmalı onun dışında olmaz. Her neyse ablasını ikna edemezse ayrılırsınız olur biter. Sonradan sürüne sürüne devam edip de üç beş ay sonra birbirinize güle güle diyeceğinize, şimdi ayrılın daha iyi.

0|0
    1|0
    • ben sesini duyunca bile mutlu oluyorum ve bu benim ilkim dayanamam yemin ediyorum

• belki genelleme yaptın doğru olabilir ama benim bu ilk ve çok değişik hisler içindeyim yemek bile yiyemedim bügün gerçekten ciddiyim

• Senin zaten şu anda ciddi olduğunu biliyorum beni çok yanlış anladın :) Cidden aşıksın, yeme ve içmeden de kesilmişsindir, sen cidden seviyorsundur buna itirazım yok, ama bil ki bir gün olur bu aşkta biter, belki de bir gün ayrılmayı istersin. Ya da o kız olmaz, ama bir diğerine yine aşık olursun ama sen de haklısın ilkler daha ağır geçer, ama sonuçta geçer. Hakkınızda hayırlısı olsun, ama sana tavsiyem kimseyi kendini heba edecek kadar sevme. Değmez.

Kızlar Ne Diyor 6

• kız küçük daha. bekle.

0|0
    1|0
    • bekleyince bende büyücem ama ?

• senin şu an iyi kötü hayata bakışın ve karakterin var. o kız ise daha .çok değişecek

• büyüyecek doğru zamana bırakmak belki en iyisi bu durumda ona bunu açıklamayıp önceki gibi konusmaya devam etmem lazım cunku facebookta beni tek güldürebilen selim diye deyince mutlu oldum

• Aşkın yaşı yoktur diye boşuna demiyorlar

0|0
    1|0
    • offf ağlamaklıyım

• Ya niye üzülüyorsun ki onun da senden hoşlandığından eminsen tamamdır bu iş. Yaş farkını hiç sorun etme, bir arkadaşım kendinden 10 yaş büyük biriyle evlendi, gayet mutlular.

• ben etmiyorum sorunda o o ediyor ya da utanıyor bilmiyorum ama bulusma sağlanacak elbet bir gün uzakta olsa yerlerimiz bayagı bir olcak illaki

o değilde onla konusmaya devam etsem bile bana mutluluk veriyor

• 5 yash soryun olmasa gerek yani kiz da hoshlaniyorsa no problemn)

0|0
    1|1
    • 97 li o 7 yas var

• 18 o 23 sen hm neyse onemli olan onunda senden hoslanmasi ask in yashi yok derler)

• evet 18 ablasına demiş beni güldürüyo bulusma teklif ettim calısıyorum dedi bahane yaptı bişeyleri

• e yasi cok uygun bu kizin, birde calisiyorsa tamam yani hicbir engel yok

0|0
    1|0
    • ablasına öyle demiş ablasına bu aksam yine konus bu işi hallet dedim

yoksa konusma arkadaş kalalım mı diyim çünkü

o beni birdaha aramazsa allah korusun geberirim

• arkadaslarin disinda mesaj almayi kabul etmelisin yoksa ben sana yazamam

• en son attıgım mesaja olumlu bakarsan sevinirim.

• yasınızda srn yok bnce gayet ıı anlasabılırsınz

0|0
    1|0
    • ben onu kaybetmeyi göze alamam yani benle bidaha konusmassa çok kötü olurum bu sabah yemek bile yiyemedim.

inan bu konuşma bu sitedeki fake birşey değil herşey gerçek ve samimi

• Hoslaniyrm filan dems bnce konusur simdiden strese girme sabretmek zor ama..umarim istedgn cvbi verir

• onu kaybetmek istemiyorum bir süre açıklamıcam önceki gibi onu güldürerek konusucam

facebookta beni tek güldürebilen selim diye durum paylastıgında mutlu oldum dayanamam giderse

• Of off sorma bende de var aynı dert. Ben 18 yaşındayım hoşlandığım kişi 26 yaşında .. Yaş sorun oluyo sanırım o da hoşlanıyo gibi ama duyumlarıma göre aradaki yaş farkını sorun ediyomuş. Bence önemli değil ama ben 18ken çok önemli oluyo..Ama 3,4 sene sonra o kadar önemli olmaz yaş farkı ...

0|0
    1|0
    • evet sorma benim ki aslında doğal bişey erkek büyük olur ama neden bole demiş ablasına off

• valla mutlu oldum bu duruma bizde arkadaş olarak devam etmeliyiz ozaman değilmi ?

• Evet :)

Erkekler Ne Diyor 3

• 7 yaş var aslında çok da değil kız küçük oldugu için onu düşünüyor yaşı biraz daha büyüynce aslında bişey olmayacağını anlar ona şimdi sorsan kaç yaşında biriyle evlenmek istersin dye 18 19 der aslında hoşlanıyo gibi konuşuyo diyosun ama o yaştaki kız daha toy oldugu için duygusal konuşuyoda olabilir seninle hoşlanıyor gibi. boşver ya salla gitsin kabul etmzsede

0|0
    1|0
    • ablasına demiş bende ondan hoşlanıyorum ablasıda bana soyledi

• stili farklı olabilir ama kafa yapısı olması gereken şu anda

• onu zamanla yapacaz artık nabalım konusarak

• önce sevgilinle arana kimseyi koyma

duygularını kıza direk yüzüne söyle

yaş farkı 5 sene önemsiz

ama kız seni abi olarak göreilir

abi modundan çıkıp

sevgili gibi davran alıştıra alıştırada yapabilirsin

0|0
    0|0
    • aramda kimse yok zaten oda diyo beni tek güldüren sensin diye

7 sene var aramızda ama ablasına demiş hoşlandığını kabul etmiş sanırım kız bazı şeylerin daha farkın varmamış küçük olduğu için daha hiçbir erkeklede görüşmemiş o yüzdende çekiniyo olabilir konusmaya devam etmeyi düşünüyorum bende tabiki zamanla daha çok birbirimize ısınırız kanısındayım çünkü bana her fırsatta canım benim beni tek güldüren sensin diyo

• şuan benden hoşlanıyor biriyle olcaksa benle olur ama ona şuan açılamam biraz daha zamana bırakmam lazım az daha zaman ama illaki açıklıcam ilerde şimdi açıklarım bu sefer arkadaş olarak bilesesini duymamam o başkasına gitmesinden daha çok koyar

kaybetmek istemiyorum

• geçen vakit sana bir kayıp olarak gelicek

madem seviyorsun

bugün duygunu açıkla

• birşeyi çok isteme olmaz yoksa

0|0
    1|0
Yükleniyor...