Nedir en iyi cevabı secme kıstasımız,anketde var:)

sorular soruyoruz,ogrenme adına, dusuncelerı alma adına,bazende polemık ugruna..

bu sorulara cevap secıyoruz en ıyısı sensın dıyerek,ıste bunu hangı metodla ve neye dayanarak verıyoruz,ben mantık arıyorum ama fıkrıme uygun olanada torpıl yapmıyorum dersem yalan olur:)

ne için ve neye dayanarak en iyi cevap?

• Cevaptaki samimiyet
    9% (1)17% (1)12% (2)Oy Ver
  • Cevaptaki mantık
    64% (7)50% (3)59% (10)Oy Ver
  • Maksat es dost memnun olsun
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Aynı ben gıbı dusunuyor bu!
    9% (1)17% (1)12% (2)Oy Ver
  • Anketde bıle yonlendırme ve torpıl var:))
    18% (2)16% (1)17% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında şıkların hepsi gerçeklik payı taşıyor kendi içinde..

Son zamanlarda en dikkatimi çeken de 4-5 kişilik sanal komünler.. Kendileri soru soruyor, kendileri cevapları hızlandırıyor, En İyi cevap ta kendi içlerinden birinin..

Bu organize yetenekle TOKİ ihalesine girseler dolar milyarderi olabileceklerinin farkında değiller :)

0|2
    0|0
    • degılmı:)

abudık kubudık bır soru,kanka panpiş naaaaaber,al sana en ıyı cevap:)

• her daim basımın ustunde yerınız vardır,gelmeden bı mesaj atın yeterlı detaylandırırız herseyı,ıyı aksamlar

• Eyvallah.. İyi akşamlar..

Kızlar Ne Diyor 9

• kolay kolay seçmem seçersem herkesin hoşuna gitmesi lazım

0|1
    0|0
  • herkesin dusuncesi onemli ve herkes kendine gore guzl cevap verir ama bn soruma daha uygun daha mantikli buldugumu iyi cevap secerim .

0|1
    0|0
  • kategoriye göre değişiyor benim en iyi cevap seçimim..

0|1
    0|0
  • Fazla soru sormuyorum :)

0|1
    0|0
  • Benim gibi düşünen.Bazen de arkadaş.

0|2
    0|0
  • mantıklıysa tabiki :))

0|1
    0|0
  • Cevaptaki mantık.

0|1
    0|0
  • samimi olması önemli

0|1
    0|0
  • cevaptaki mantığa bakarım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben genelde cevabını bildiğim soruları sorarım ve yakın ya da doğru cevap vereni seçerim. Çok az sayıda fikir alma maksatlı soru sormuş ve uygun olan budur diye seçmişimdir. Torpil yaptım ama karşılıklıydı :PP Hala seçmediğim sorularım var.

0|1
    0|0
  • ruh halime göre

0|1
    0|0
    • bazen bende yapıyorum,1 gun once verdıgım cevaba ertesı gun baska bır yanıt verebılıyorum,sagımdan veya solumdan kalkmaya bakıyor acıkcası

• Kimi zaman beni çok güldürdüğü için en iyi cevap oluyor.

Kimi zaman mantıklı olduğu için.

Kimi zaman sorumla çok ilgilendiği için değişiyor nedenler.

0|1
    0|0
  • özenmiş uzun uzun yazmışsa, ya da leveli düşükse bir katkım olsun mantığıyla seçerim:)

0|1
    0|0
  • Bilmek öğrenmek için sordugum sorularda en mantıklı ve ayrıntılı olanı seçerım.Görüş almaya dayalı sorularda da çoğunluk aynı yönde olduğu için xperi az olan arkadası en ıyı cevap secıyorum ...

0|1
    0|0
  • Torpil yapmam hangisi mantıklı ve samimiyse onu seçerim.

0|1
    0|0
  • Mantık ve samimiyete bakarım

0|1
    0|0
    • samımıyet onemlı,benı memnun etmek ıcın yazmasın ama ısıme gelmıyor dıyede boş yere sırınlesmeye calışmanın bır mantıgı yok,neysen o ol

• tesekkur ederım,raıtıng pesınde olmadıgımı bılır ızleyenler,gıcıklıgına eksıye ıse karsıyım bende

• Cevaptaki samimiyet

0|0
    0|0
Yükleniyor...