Internetten para kazandırdığını söyleyen çeşitli siteler hakkında ne düşünüyorsunuz?

internetten para kazandırdığını söyleyen çeşitli siteler hakkında ne düşünüyorsunuz? sizce varmıdır para kazanan

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Kazandıran siteler var mesela r10.net ,ben tasarım işleri ile r10'dan cok para kazandım veya theadminzone .com ama bu ıkı sıtede kendı emegın ıle kazanıyorsun bazı sıteler gıbı yok mesaj yaz kazan falan hıkaye onlar ,onu dıyen adamlar kendileri kac para kazanmıs :)

0|1
    0|0
    • r10 dan davetiye gönderebilirmisin bana işe ihtiyacım var benimde ?

• r10 turkıyenın en ıyı webmaster sıtesı ,ucretlı tasarım ıslerı oluyor ,adworks reklam ortaklıkları oluyor ,ucretlı yazılım destegı sunuyor sunucu hostıng hızlmetler yapılıyor ve bunlar hep uııyeler arasında oluyor sıte burada aracı gıbı .

dolandırıcılık oldugunda hukukı destek saglanıyor ustelık bır kısının orada herhangı bır dolandırıcılıgı olsun net uzerınde kendı adına kolay kolay ıs yapamaz artık.

• davetiye göndermezsin dimi :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben anket sitelerinden kazanıyorum. Kazanıyorum dediysem akmasa da damlıyor işte.

Bazıları da hediye çeki veriyor.

Aylık demiyim de yıllık hediye çekleri de dahil 400-500 lira cebime giriyor. Bi siteden 3 ayda 25 lira, birinden 5-6 ayda 60 lira aldığımı hatırlıyorum.

İyi para mı değil tabiki ama taş atım da kolun yorulmuyor sonuçta. Haftada 3-4 anket anca dolduruyorsun.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|1
  • İlgilenmiyorum.

0|1
    0|0
  • hepsi yalan dolan

0|1
    0|0
  • tabiki var

0|1
    0|0
    • mesela

• bizim bir arkadaş denemek amaçlı bir site açmıştı her girenden 10 krş alıyomuş 50 tl olunca bankadan parayı çekiyomuş

• Hayal ve umut hırsızlığından başka bişey değil.Yok anket doldur yok video izle para kazan felan.Hayal hırsızlığı başka bişey değil.Onları yapanların nede kötü bir kalbi var.

0|1
    0|0
    • kötü niyetle olanlar çok fazla dediklerinde haklısın

Yükleniyor...