Sevgiliniz sizi en yakın arkadaşı olarak gördüğünü söylerse.

Dün gece her zamanki gibi sevgilimle konuşuyorduk. Bir buçuk aydır falan birlikteyiz. Her sevgilinin olabileceği gibiydik, sadece onda sürekli bir çekingenlik de vardı. Bunu hep seziyordum fakat kabullenmek istemiyordum. Dün telefonda konuşuyorduk, konu derinleşince bunu sana nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum, sen gördüğüm en hayat dolu insansın ama seni sadece çok yakın arkadaşım olarak görebiliyorum dedi. Parçalandım. Şimdi ne yapmam gerektiğini düşünüyorum. Her gece belli saatte mutlaka birbirimizi arardık, şimdiden sonra ise onunla konuşmak bana iyi gelmeyecek. Eğer bir anda iletişimi kesersem de o üzülecek. Benim için arkadaş olarak hissetmiş olarak da olsa neler yaptığını düşünüyorum, aklım almıyor. Onunla nasıl konuşmalıyım? Hiç konuşmamalı mıyım? Bir de arkadaş olarak kalmama gibi bir durumumuz söz konusu değil çünkü ortak yerde çalışıyoruz. Lütfen bir fikir verin.

Güncellemeler:
benimle konuşmaya alışkındı, hala da arkadaşça konuşacağımızı sanıyordu. Ben ona seni normal arkadaşım olarak görene kadar aramayacağım dedim. Kararıma üzüldü. Onun beni özleyeceğine ve boşluğumu hissedeceğine eminim. Sizce ne kadar süre ondan uzak kalmalıyım?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• soğumayla alakası yok sana ait sana layık olmayacagından dusunuyor duygularının ne olduguna bile emin degilşu anzaman ver dil yarası gecer ama kalp yarası kalıcı severse geri gelir ama kırık bardaktan su ıcılmez!

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• arkadaş yine ne yaptığının farkındaymış kimileri gibi oyun oynamamış seni sevgiliden çok yakın arkadaş olarak görüyor fazla üstelelemk lazım ..

0|0
    0|0
  • Sevgiliysen ve sana bunu dediyse bitirmek istiyordur. konuşacaksın arkadaş gibi konuş bitir ilişkinizi

0|0
    0|0
  • bu iş bitmiştir kanka :)

0|0
    0|0
  • Dünyada başka erkek mi yok :)

0|0
    0|0
    • onun gibi saf ve iyisi yok :D

• Çok karmaşık bir durum belkide artık soğudu evet !

0|0
    0|0
    • soğusaydı sırf dün 3 saat konuşmazdı benimle telefonda. anlayamıyorum... beni sadece arkadaşı olarak istiyor galiba..

• al karşına arkadaşını konuş çözüm bulmaya çalışın yadason verin en doğru yol bence

0|0
    0|0
  • sevgilim diyorsun arkadaş olarak görüyorum demiş bu ne biçim bir ilişki arakdaş olara kgörüyorsa arkadaş gibi konusurdu öyle takılırdınız öyle birşey söylenme ihtimali yok artık.

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşı olarak görüyorsa saygı duy geç üsteleme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• iyi sen bilirsin kanka deseydin de g*t olsaydı :)

1|1
    0|0
  • Senin yasadigini yasadm arkdasim olmasi grkn birini sevgilim yaptm arkadas olarak sevebilirdim ama. Sevgili olarak svemdm o yuzden bitirdm basinda arkadas olarak biraksam daha iyi olurdu umarm seninki sever

1|0
    0|0
  • Sana bunu yaptıgı icin onu asla affetmemelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...