Geri dönüşüm hakkında...

Arkadaşlar bir ıslak mendil aldım.Pakette "bu paket geri dönüştürülebilir" yazıyordu.Acaba bunu insanların ilgisini çekmek için mi yazmışlardır? Bütün ambalajlar geri dönüştürülebilir değil mi? Bu konuda bilgisi olanlardan cevap bekliyorum, teşekkürler.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Geri dönüşüm tüm meteryaller için vardır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• yani adamlar ben paketin üzerine geri dönüştürülebileceğini yazıyorum sen de eşşek değilsen anla bir zahmet de geri dönüşüm kutusuna çöp yerine ambalajlara ayrılan bölmelere bunu bırak gerisini biz hallederiz duyarlı olun demeye getirmiş. yanlış anlama lafım sana değil, bunu sorman bile bu konuyu önemsediğini gösteriyor zaten ama adamlar koyuyor cam, kağıt, plastik ayrı ayrı geri dönüşüm kutuları. millet gidiyor evden çıkardığı çöp torbalarını içine atmıyor mu kafasını duvara sürtüp kıvılcım çıkarasım geliyor birine çatacagım en sonunda o olacak. yahu devlet zaten kalkınamıyor, üstelik doğayı kirletiyorsun bir plastiğin toprak oluşu milyarlarca yıl sürüyor sen belki yarın öleceksin ama azcık duyarlı ol da çocugunu torununu düşün yaşanabilir çevre bırak ya.

1|1
    0|0
    • Haklısın ama "bu paket geri dönüştürülebilir, bu paket geri dönüşümden elde edilmiştir" vb. yazınca, içindekiler bölümüne bakıyorum, zararlı paraben vb. madde de olmuyor öyle ürünlerin içinde.Ekolojik kozmetik diye bir şeyler varmış, belki de bu aldığım ıslak mendil ekolojiktir..

Yükleniyor...