Birinin bana sundukları diğerine olan sevgim sizce hangisi hayatın gerçeği?

Beynim durdu lütfen yardım edin...dayanamıyorum...

arkadaşlar nolur bana bir çıkar yol bulun:( 5 senelik sevgilimle anlaşamadgmz için ayrıldk beni önceleri hiçı önemsemiyordu 2 ay geçti beni arıyor hergün aglıyor ylalvarıyor zamanında onun için ölebilirdim o derece seviyordm ama Şu an sevgilim var ve çok seviyorum çok deger veriyor bana...

size sorum şu 5 senelik sevgilim çok zengin bir dedigimi iki etmez bana öyle vaatlerde bulunuyorki ... nolur affet ertesi gün mini cooper kapnda ne istersen yaparım borçlarını kapatırım maddiyatla gözümü boyuyor zaaflerımı kullanıyor ve gerçkdn o varken çok lüks bir hayatım vardı Şu an asgari ücretle çalışıorm yeni sevgilimde öyle ikiside çok üzülüyor Şu an elim kolum baglı ne yapacacımı şaşırdım aglıyorum sürekli... birinin bana sundukları digerine olan sevgim sizce hangisi hayatın gerçegi:(((

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• İkisi de hayatın gerçeği taniki.

Birinde bir mal gibidin ve maddiyatla idare edilirsin, ancak çabuk eskir ve kıymetin kaybolur. Yerin kolayca dolar ve ilgi isteğin sadece maddiyatla giderilir.

Diğerinde ise zor ve çetin bir hayat mücadelesi içinde pahı biçilmez bir değere sahip plursun, imkanlar içinde basit şeylerde büyük mutluluk ve hızur bulmayı öğrenirsin. Zorluklarla mücadele sahip olduğun her şeyi çok kıymetli kılar.

0|0
    0|0
    • söz veriyor yalvarıyor el üstünde tutcam hayatım boyunca bir kez bile üzmicem bir dedigin iki olmıycak diyor bana ki zamanında çok istemştim onunla evlenmeyi ama şuan sogudum...

• Onu tanımam, sen bilirsin . Ancak verilen sözler unutulur.

Ha bana soracak olursan Varlıklı olanı seçerdim. En azından rahat bir hayatım olur ve uğraşacak sadece bir eşim olurdu. Diğerindeki gibi eşim hariç tüm hayatla mücadele etmezdim. İki gönül bir olunca Samanlık seyran olmuyor işte.

Erkekler Ne Diyor 9

• 5 senelik mi? hey gidi ya. gecmiş olsun...

0|0
    0|0
  • Parayla satın alınacak kadar düşük bir varlık olmadığını düşünüyorum ayrıca o yeni sevgilini yarı yolda bırakman en büyük ayıbın olur. Erkekler böyledir ilişkiyi kendileri bitirir aradan zaman geçer ve biten ilişkiye o zaman ağlarlar çünkü fark ederler etraftaki kızlar senin gibi değildir.

0|0
    0|0
  • Bu işte tek bir kıstas var: AŞK... Kime aşıksan ona gidersin sevgiyi kimse parayla alamaz.Burada cevap ne olursa olsun tek bir şart var kişi parayla sevgili olmaz veya parayla flört etmez.Kişi kalbiyle sevgili olur ve flört eder.

0|0
    0|0
  • Eğer para için o şimdiki sevgilini satarsan ölene dek yüzün gülmesin..

0|0
    0|0
    • ben 25 yaşındayım hayatm boyunca sıkıntı çektim 5 sene çok lüks yaşadım hayatı mantık ve aşk arasnda bocalıyrum rahat bir yaşam kim istemez eski sevgilim fazlasıyla zengin... ama şimdikinide çok sevdim çok alıştım onu mahvedemem...

• eğer mantık diyorsan önce şimdiki sevgilini kendinden soğutmaya başla.Yüzüstü bırakıp gitme çocuğu

• Al işte birde kızlar maddiyatcı değil derler sevgi ile paranın arasında kalmış ve büyük bir ihtimal para ağır basacak

0|0
    0|0
  • 5 yıllık sevgilinden eğer ayrıldıysan burda ki hiç kimsenin sana kolay kolay yardımcı olacağını zannetmiyorum ... Olsalar bile senin duygularına hitap edemezler ...

0|0
    0|0
  • sevgilisi olan bir kıza asılan bir çocuğun zaten niteliği belli...parayla adam olunmuyor sözünü teyit ediyor o arkadaş...neyse beni ilgilendirmez ne yapacağın lakin şuan ki hayatındaki çocuğa üzüldüm aşk işte konuyor böyle...

0|0
    0|0
    • hayatımaki çocuga neden üzüldün sorabilirmiyim.

• Beynin durduysa yapcak birşey yok

0|0
    0|0
  • Hayatına kaldığın yerden devam et yeni erkek arkadaşını seviyorsan.

0|0
    0|0
    • çok seviyorum... ama mutlulugumu gölgeliyor eski sevgilim sürekli aglıyor çiçekler getiriyor sürekli arıyor yalvarıyor. dayanamıorum delircek gibiyim

• Sert çıkacaksın

Kızlar Ne Diyor 1

• kader kısmet de geç

0|0
    0|0
Yükleniyor...