Toys R Us 'ın uranyum uçlu sabot biçimli dart okları üretmesini talep ediyorum

Aparey olarak, cımbız yardımıyla üşenmeden tel tel çektiğim bıyıklarını kullanıcagım adamın, üst bedenini de board olarak kullanmayı planlıyorum. (bayboard)

Uranyum uçlu sabot biçimli oklarımla , göğüs uçlarını hedef alıcağım adamın, oyundan son ana kadar feyz almasını istiyor olmam tabi ki gamer kişiliğimin sonucu .

Lecter , lanet hümanist yapımı es geçip , bu konuda üstlendiğim bohemiyeti inceleme fırsatı bulsaydı , benimle iftihar edebilirdi. Ayrıca o yunan heykeli biçimli vücudu uranyumla pert etmeyi planlıyor olmam , alenen cinayet kavramını reddeden bohemiyetime rağmen, tanrıyadan koşarak uzaklaştığımın da ispatıdır.

Peki ya tanrının evreni board kabul edip , oklarını iddialı bir gamer tavrıyla , insanların üzerine fırlatıyor olması , benim kendimi bu konuda yalnız hissetmemem için yeterli bir sebep değilmidir?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• yüce şahsiyet arınmış ruh düşüncelerinin alt metninde yatan nihilizmi görüyorum ve artırıyorum seninle fikir birliğinde olan milyonlar olsada bu senin içinde bulunacağın durumu değiştirecek mi? ya da seni bir nebze olsun rahatlatıp ruhunu huzura erdirecek mi? etrafında olup bitenleri bir rastgele etkileşimler bütünü olarak kabullen ve nasıl mutlu oluyorsan öyle yaşa. sigara içmek için kendine şuç ortağı arayan çocuklar gibi kendine bir fikirdaş aramak beyhude.

güç seninle olsun

1|0
    0|1
  • Yeterli bir sebeptir. Tek bir noktada hata var, Tanrı evrenin farkında değlidir. Ne zaman uğrayacağı ve seni bu bohemden kurtaracak zekasının ne zaman gelişeceği ise şüphelidir.

" Hiç şüphesiz ki Tanrı'yı sen yarattın. " ( Asalak 3' / 27 )

1|0
    0|1
  • Dart'la toysarasla uğraşma bence.. En kısa çözüm, hem alaturka hem dartsız durtsuz çözüm.. :)

link

1|0
    0|1
    • çözüm önerilerini her zaman dikkate almışımdır. tnx

• AF buyurrrrr...?

1|0
    0|1
  • az sabret nirvanaya erecen, sonra o bıyıkları öpersin :), bir insana bu cümleleri yazdırtabilecek gücün kaynağı nedir acaba?

1|0
    0|1
  • Sabah ki tayfaya supriz yapmisin dfsgdfs

1|0
    0|1
  • Ne diyon ah bir anlasam .s

1|0
    0|1
  • tanrı bu istediğini yapar:)

nasıl kafetteki kuşlarina dart atabileceğin gibi oda bize atabilir.kimin gücü kime yeterse

1|0
    0|1
  • Sen ne içiyosun be annem , böyle garip cümlelerle , garip bir isyan havasındasın devamlı :/

1|0
    0|1
  • yalnız değilsin ama herkes yalnız zaten yani sen tek değilsin böyle hisseden yalnızlık ebedidir.

1|0
    0|1
  • ayık kafa ile cevpalanacak soru değilmiş bu..

1|0
    0|1
  • Göğüs uclarını hedef aldıysan konu benim icin kapandi

1|0
    0|1
  • arow dizisini mi seyrediyorsun ya da arrow nasıl yaziliyorsa

1|0
    0|1
    • hannibal fav. sen de izle , hatta gel beraber izleyelim

• arrow izle güzel dizi.

hanibali izledikten sonra işkence yapmaya kalkarsan ya da yiyor muydu hanibal ne yapiyorsa

• Zekisin lakin bir de şu övgü bekleme güdüsüyle hareket etmesen. Bakın ben sizden ne kadar da farklıyım mesajının kaygısını taşımasan daha bir sempatik olacaksın da işte, lanet olası ego.

0|1
    0|1
    • mesaj - şiddet eğilimli bünyemin şefkatle eğitim gereksinimi ,yine de haklısın lanet egolar

• ne kullanıyosun sen,alkol kafası değil bu başka bişey

0|0
    0|1
  • olm sen ne diyon asjdasfa

0|0
    0|1
  • bende doğalgazla çalışanını istiyorum metan gazına hayranım...etansız...propansız b dünya istemiyırum...yüce odine söylicem bana bir tane ışınlasın...belki galaksimize metaor düşerde feyz alırız..neyin kafası lan bu..

0|0
    0|1
  • Allah yardım etsin :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Elimde uranyum uçlu, sabot biçimli rpg 7 40mm var. Istersen verebilirim.

Hatta uzatabilirim.

1|0
    0|1
  • Eski yöntemlerden şaşma derim ;) Şam'ın elinde bile 1 kg. Uranyum var :D

1|0
    0|1
  • Bi saattir aparey ne demej diye google a soruyorum megerse bixim apereille mis :(

1|0
    0|1
    • aparey - flight beyb , hedefin hızlı ilerlemesi için )

Yükleniyor...