Nasıl sakın ve ozguvenlı gorunurum?

ya arkadaslar ben lıse sondayım. bu yıl sehır degsıstırdıgımız ıcın yenı bır lıseye kaydoldum. ve ılk gun sıkıtısı yasıyorum. cunku karsınızdakı kısı sızı hep ılk gordugu bır kac sanıyedekı hareketlerınızle hatırlar,tanır. ozguvensız,utangac,hep gerı duran bırı olarak tanınmak ıstemıyorum. bu aralar fazla ozguvensızım. nasıl sakın ve ozguvenlı gorunurum? (lıse sona gıtmeme takılacak sımdı bır cok arkadas aydan kaybettıgımden dolayı 1yıl gec basladım okula,18 yasındayım yanı)

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kendinde değişiklikler yap saç giyim vs iyi hissedeceksin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• dogru kişilerle tanış

0|0
    0|0
  • yenilere çok şaka yaparlar seviyesizce gülerler. sen de gülmeye çalış, somurtma. sıcak ol sevimli ol.. hırçınlık yapma sakın :)

0|0
    0|0
  • Geç en arka sıraya kendi halinde takıl başka yapacağın birşey yok zaten. 1 yılın kalmış takma kafana bu kadar çabuk geçer.

0|0
    0|0
  • Aslnda tek diyecegim en sade olarak oldugun kisi ol

0|0
    0|0
  • İyi bir kıyafet seç,saçlarını okula uygun en güzel şekilde kestir,yüz bakımı yaptır.Okulda göze batmayacak hafif bir makyaj kendini iyi ve güvenli hissetmene yardımcı olur.

Gerisi sakin,doğal ve güleryüzlü olmak.

0|0
    0|0
  • kafana taktığın şeye bak sen sensin onları olmanı istediği kişi değilsin

0|0
    0|0
  • okula gitmeden önce mesir macunu ye

0|0
    0|0
  • konuşmayarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kızlara sıcak bir gülümsemeyle başla :) onlar seni içlerine alır

0|0
    0|0
  • gercekten sakin ve özguvenli olarak

0|0
    0|0
  • özgüven güzellikten ve bilgiden gelir zaman ile olgunlaşacaksın bunun için çaba göstermene gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...