Gece yarısı arasa n'aparsınız?

gecenin bir yarısı telefonunuz çalsa, uykunuzun en tatlı yerinde uyansanız ve arayan sevgiliniz olsa (erkek veya kız) ve size şunu dese "sadece seni seviyorum demek için aramıştım" naparsınız? (bunu denemeyi düşünüyorum da :D )

0|0
16|22

En İyi Kız Görüşü

• Bence harika bir jest. Yemişim uykuyu. Onunla konuşmak gibisi var mı?!

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Uykumun en tatlı yerinde her zaman o olduğu için arayıp bunu söylemesi garip olurdu.

Bende seni seviyorum ama artık biz diye birşey ne yazık ki olamaz.

2|0
    0|0
  • Yanlış numara der kapatırım :)

1|0
    0|1
  • Sabah uyandırmak için arıyordu telefonu sessize alıyordum. Yemisim sevgiliyi, o tatlı uykumu kimse bölemez.

Hele soguk havalarda sabah 6-7 gibi uyanırsınız, ve okulun olmadıgını, başka işinizi olmadıgını hatırlarsınız. Suyunuzu içer, tuvalete gidip, tekrar o sıcacık yatagınıza girersiniz ya. İşte o anın verdigi hazzı hiçbir kız vermiyor.

1|0
    0|0
  • :))) ben bir keresinde kız arkadaşımı merak etmiştim gece aramıştım çokta geç değildi ama uyuyormuş uykusundan uyandırdım bir bastı kalayı tanıyamadım benim sevdiğim kızmı acaba telefondaki yoksa kardeşinin seside aynı omu? insan uyku zamanında ayrı kişilikte oluyo tıpkı aşık olduğun zamandaki maymunluk gibi o yüzden tekrar düşün. başka bişey bulsan mesela yanında poşet patlatsan veya deniz kenarında iter gibi yapsanda tutsan daha hafif olmaz mı?

1|0
    0|0
  • seninde sevmeninde ebeninde kapat lan telefonu yürü git yat :D

0|1
    0|0
  • Uykum ağırsa yorgunsam zor uyanırım.Keyfim yerinde ise konuşurum ama çokta istekli olmam uykun bölündüğü için.Bence yapma

1|0
    0|0
  • Sadece 1 kere olacak birşeyse sorun olmaz. Lakin alışkanlık yaparsa uyku sersemi ne söylerim bilinmez :)

1|0
    0|0
  • iki tatlı sözle gönderir, teli kapatır söver, sonra da söve söve uyumaya çalışırım, gece gitmez bu seni seviyorum işi

1|0
    0|0
  • hoşuma gitmez değil yani ;)

1|0
    0|0
  • Telefonu sessize alır uykuma devam ederdim.

1|1
    0|0
  • uykuyu bırakırım !

oyşşş

0|0
    0|0
  • Lan bir git gece gece belanimi ariyon sabahlar çuvalamı girdi derim suratina kapatirim :D o kadar odunum ben :D

0|0
    0|0
    • sevgilin var mı bari:) bu odunlukla biraz zor ama :D

• İşte asıl sorunda bu :D en son eski çıktığım bana seni seviyorum demişti bende ee ne yapiyim gari demiştim :D kiz direk ayrıldı. Sonuç: sevgilim yok :D dayanilacak bir tip değilim inanki :D

• Uykum kaçardı kapatmasın telefonu :))

cut.

0|0
    0|0
  • "şu an üzerinde ne var tatlım" der ikimizde boşalıncaya kadar devam ederim.

0|1
    0|0
  • bidaha bu saatte arıyacaksan sevme beni ben sevgınsızde bu ılıskıyı surdururum

1|0
    0|0
  • kapat şu telefonu uyuyacağım ben :D

0|0
    0|0
  • çok banal...

0|0
    0|0
  • gece uyurken telefonum uçuş modunda olur. tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • "He, tamam ben de seni aşkım.. Bitti mi? Uyuyacam da" der kapatırım.

0|0
    0|0
  • zikerim onu amk:D başka saat mi yok:d

0|0
    0|0
  • link ;)

0|0
    0|0
  • Beni gece kimse aramaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Bende seni seviyorum ama şimdi git uyu.

1|0
    0|0
  • aaa profilindeki gibi beyaz bir kuşum var adını maviş koyduk sırtı ve totosu mavi diye :D :D beni uyurken arayamaz çünkü geceleri telefonumu kapatmadan uyumadıgımı bilir, ulaşamaz uyudugumda. hı ulaştı uyandırdı farz edelim, o zaman da kurcagım cümle 'ben de seni seviyorum hayatım da yatmadan önce bunu söylemiştin zaten... neden kalktın doğru söyle anlat hadi?' olur. çünkü o seni seviyorum demek için uyanmaz. bir derdi vardır mutlaka.

1|0
    0|0
    • bu benim eski kuşum öldü hala unutamıyorum:( cevap güzeldi :)

• teşekkür ederim :) aa öldü mü yenisini alsana kuşları seviyorsan? illa beyaz olsun diyorsan mavişi yollayabilirim çok işsiz bir kuş can sıkıcı bizimki. ne kendini sevdirtmeyi bilir ne konuşmayı. muhabbet kuşu aldık hayvan bir der şu insanları taklit ediyim bir iki kelime ezberliyim. nerdee? anca insan görünce titresin.

• aldım canım almam mıı hem de iki tane biri sarı biri yeşil :D ama aynen dediğin gibi anca insan görünce tırsak taciye dönüyolar bu ne arkadaşş..

• çok fazla etkilenirdim. tabi önce bir şaşırır afallardım ama uykudan uyandııp bunu söylemek karşı tarafın bu saatte seni düşündüğünü bilmek fazlasıyla etkileyici

2|0
    0|0
  • Erkekler böyle seyden hoşlanmaz uykumu bunun için mi böldün der. Yapma kızım.

2|1
    0|0
  • ÇOK TATLI OLUR :d

1|0
    0|0
  • en sinir olduğum şeydir uykumdan birisinin kaldırması cok asabi, ters olurum o telefonu açtğımda diceklerimi düşünemiyorum o yüzden acırdım herhalde ona :/

1|1
    0|0
  • bana şaka hazırlamışlar falan derdim...adsf

1|0
    0|0
  • İnsan birazda karşı tarafı düşünür.düşünceli olur.uykudan etmeyim der.gercekten olgun biri ise

1|0
    0|0
  • deneme bence ben bir ara yapmistim 10 dk knstk uykuya daldi sabah hcbisey hatirlamiyorum dedi :)

1|0
    0|0
  • bende sneı sevıyorum askım ama yarın sabah sevısırız opuyorummmmm

0|0
    0|0
  • Bende seni seviyorum der suratına kapatırdım.

0|1
    0|0
  • Allahim ne odun erkekler varmış sitede :))

0|0
    0|0
    • adamlar odun kalas da sevgili yapmışlar bizde o da yok sevgilim arasa ben biraz konuşur uyuyalim artık der kapatırım

• Aynen öyle odun dolu site maşallah :-)

• Uykumu kimse bölemez ^-^

0|0
    0|0
  • imkansız .

0|0
    0|0
    • Moen peki seni gece çok güzel, alımlı hoş bir bayan arasa ve senden hoşlandığını sana aşık olduğunu söylese :))

• suratına kapatırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...