Herkes güzellik sırlarını yazsın hadi

saçlarım için agran yağı ve yılan yağı kullanıyorum ben çabuk uzamasını sağlıyor ve saçlarım baya gürdür.yüzümü beyaz sabunla yıkıyorum yalnız cildim kurumasın diye nemlendirici kullanıyorum beyaz sabun bence diğer tüm cilt ürünlerden daha iyi.güzel kalçaların sırrı squat kesinlikle bir aylık programını bir kere yapın zaten sonucunu görürsünüz.bel için yana doğru gerinme hareketini yapıyorum ve belim cidden çok çalışıyor.sizin sırlarınız neler?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Saçıma karışım olan yağlardan sürerim. Kahvaltıdan sonra artan balı yüzüme sürer.Yediğim meyvelerin kabuklarını alnıma koyar,o şekilde evde dolaşıp herkesi korkuturum.Bal ve limon cilde çok iyi geliyo ama babannem evde kovalıyo beni nimete yazık,günah diye :D Bi de enginar suyu içiyorum sağlıklı oluyum diye :D tadı kötü ama olsun. Sonuçta önce sağlık sonra güzellik :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben çirkinim formumdan birşey kaybetmemek içinde hiç çaba sarf etmiyorum

0|0
    0|0
  • ben eskiden içince acaip güzel bir adam oluyordum. ama ne zaman içmeyi bıraktım o zaman sıradan bir adam oldum

0|0
    0|0
  • Sabun gözenekleri tıkar.

0|0
    0|0
  • her sabah kalkınca elimi yüzümü,yıkıyorum çok sık duş alıyorum olur mu

0|0
    0|0
  • heryolu denedm bısey olmuo napım allah beni böle yaratmıs

0|0
    0|0
  • buzlu badem:D anladın sen ou:d

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• argan yağı.

kahve.

1|0
    0|0
  • Bakımıma dikkat ediyorum ama saçım için özel olarak birsey kullanmıyorum, yuzunu yağmur ormanlarında yetişen ferahlatici ve tuhaf kokan birseyle hergün yıkıyorum, popoma laf yok zaten :)

0|0
    0|0
    • ben kalçalarımı hep beğenirdim sonra squata denk geldim herkes çok etkili flan diyordu bir yaptım dahada dikleşti flan iyi oldu sevdim ben yani :)

• Ben bir de profesyonel olarak yüzüyorum ondan da vücudum biçimli yani :))

• bende yüzüyorum yüzmek çok etkili gerçekten ama cidden squat gibisini görmedim :D

• ben dogustan guzelım

0|0
    0|0
  • sacıma badem yagı suruyorum canlı olsun diye ayrıca cam yagı suruyorum dokulmeler icn:)kasıma badem yagı suruyorum gur olsun diye mutlaka nemlendirici kullanıyorum dustan snra yuzume.tırnaklarım icn zeytınyağlı limonlu karsım yapıp 5 dk bekletiyrm

1|0
    0|0
  • adı üstünde kız sır söylenmezz :))

0|0
    0|0
  • ben bir tek banyo yapıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...