Sevgilinin en samimi dostu polemiği...

sevgilimin en yakın dostu (çocukluk arkadaşıymış da 21 senedir yanındaymış çok severmiş) adamla her gün dip dibeler. bir gün o sevgilimde bir gün sevgilim onda. totosunda kurt mu var yerinde de oturmuyor. uzun lafın kısası son 1 haftadır bu vatandaşın sevgilimi her gün çalıyor olmasıyla koca adamım benimle pek ilgilenemez oldu. kendisiyle konuştum bunu ama o ikinci adama iyice sinir olmaya başladım. 1 hafta önce o sevgilime 'oğlum bir seneyi geçti gamzeylesin benle de ilgilen artık' demesiyle sevgilim onla ilgilendi bu sefer de ben '1 haftadır o adamlasın benle ilgilenmiyorsun hayatım' dedim hatta ağladım. sizler böyle bir paylaşamamazlık içinde ne yapıyorsunuz? bugün ilk kez benim kalbimi de kırdı. sonra özür diledi gözleri doldu ama kırgınım sonucta. istemiyorum o ikinci adamın her gün onu benden çalmasını...

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• seninki yine erkek. aynı sorunu yaşıyorum daha berbat!

sevgilimin en yakın arkadaşı kız! abi aşırı derecede kıskanıyorum ben ya. buluşuyolar geziyolar tozuyolar. beni çok seviyo sevgilim, 2 senedir birlikteyiz ama ben o kızı çok kıskanıyorum. neymiş çok yakın arkadaşıymış çocukluk arkadaşıymıs falan ama dayanamıyorum ya.

0|0
    0|0
    • dayanılır gibi değil zaten. biz sevglmle anlaşma yaptık benim tek bir erkekle selamlaşmamı dahi istemediğini söyledi, ben de o zaman onun da tek bir kızla diyaloğu olamayacagını söyledim. konuştugu bir iki kız dostu vardı iletişimi kesti ne benim bir erkekle diyaloğum var ne onun bir kızla. sen de aynen kendinle başla. eski erkek dostlarınla konuşacak gibi olursan senin halini anlıycaktır

• yok öyle birşeyi asla istemiyo. öyle bişeyki, hayatım kendisinden ve ailemden ibaret olsun istiyo. tek bir erkek arkadaşım dahi olmıcakmış benim.

ya bende tutup görüşme diyemiyorum çünkü kızıda tanıyorum ve arkadaşlıkları gerçekten çok eskiye dayanıyor. üçümüz ilkokulda lisede aynı okuldaydık onların ikisi aynı sınıftaydı. fakat biz erkek arkadaşımla lisede çıkmaya başladık. ben biliyorum aralarındaki dostluğu ama elimde değil kıskanıyorum yalnızca bana ait olmasını istiyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 4

• Sana kilit yöntem söylüyorum. Sevgilinin arkadaşına sevgili bul. :D

0|0
    0|0
  • Çok abartmışsın ya saçmalıyosun farkında mısın?

0|0
    0|0
  • Sana tek taktik veriyorum ve yüzde yüz işe yarayacak. Onun kankasıyla dost ol , çok yakın dost ol , hatta sürekli onu çağırmak iste, kıskanmaya başlayacak ve dostundan soğuyacak. :)

0|0
    0|0
    • onun kankasıyla bir iletişimim yok, ben gidip ona merhaba dersem çok bozuşur benimle çok kıskanç sevgilim

• Amaç da o zaten. Sen planlar yap ,arkadaşı da gelsin ,üçünüz takılın , sonra sen onun da halini hatını sor,diyalog kur,kıskanınca ya seni ya da onu bırakacak. Öküz değilse ,onu bırakır.

• şeytann git burdan

• aralarında gizli ilişki mi var ne bu denli düşkünü olamaz

0|0
    0|0
    • arkadaşı erkek. çevresinde görüşmesine izin verdiğim tek bir kız yok

Yükleniyor...