Dayımın karısının kardeşine aşık oldum :((

arkadaslar soruya lutfen içtenlikle cevap verin yengemin kızkardeşine aşık oldum ama ne yapıcağımı bilmiyorum o istanbulda ben başka şehirdeyim buraya ziyarete geldim niyetim ciddi ne yapmak gerek

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Dayına aç konuyu eğer aranız iyiyse bu direkt yengeye söylemekten iyidir. Eğer öyle değilse yengene anlat niyetinin ciddi olduğunu tavırlarınla belirt olumlu olumsuz bir cevap alacaksındır en azından denemiş olursun sakın korkma umutsuzluğa kapılma sonuçta denediğin için içinde bir ukte kalmayacak. Umarım gönlündekini hakkında hayırlı eyler Allah.

0|0
    0|0
    • yakında doğum günü var ne almam gerek isim kolyesi düşünüyodum ama?

• evet hoş olabilir.

• doğum günü geçti aradım kutladım gidince ista hediyeyi versem olurmu bu aralarda da bana karsı biraz soguk gibi sanki :(

Kızlar Ne Diyor 4

• eğer yengen anlayışlı bir insansa onunla konuş o dayına söyler aileler girer işin içine eğer kızda isterse tabii

0|0
    0|0
  • git sor. ne yapabilirsin ks de dilek ağacı yok diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Dayının karısının kardeşi... Gece gece bağlantıyı kuramadım daha :D

0|0
    0|0
  • yengeni araya sok ilk dayın konuşsun eşiyle tabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Herhangibir Sıkıntı Yok, Oda Gönlü Var İse..

Niye Olmasın...!

Bukadar Sıkma Kendini Uslubu Ciddiyetten, Bozmadan, Sakin Bir Şekilde, Konuyu.. Büyüklerine Aç...

0|0
    0|0
  • niyetin ciddi ise konuyu dayına aç ayıp bişey değil ki

0|0
    0|0
  • ne güzel işte kötü bir durum yok ortada oda senden hoşlanıyor mu yani bakıyor mu dikkatini çekmeye çalışıyor mu

0|0
    0|0
    • onda öyle bir durum yok farkında bile değil

• farkındalık yarat dikkatini çek ama kendini küçük düşürmeden konuşmalarda söze katıl espiritüel ol onun dikkatini çekersen elde edebilirsin

• Allahtan erkek kardeşine aşık olmamışsın, bir öyle olsa ne yapacaktık

1|0
    1|0
Yükleniyor...