Cuma günü işyerinde tuhaf bir durum yaşandı. Yorumlar mısınız?

Hoşlandığım bir kız vardı teklif etmiştim kabul etmedi uzun bir süre sonra yine teklif ettim yine kabul etmedi, bir kaç gün sonra başka birisiyle gördüm ondan sonra onunla karşılaşmamaya çalıştım. Öğle arasında yemeğe giderken sigara içmeye çıktım, sigaradan sonra o da lavabodan yemekhaneye iniyordu lavabodan çıkarken bana baktı hiç tepki vermedim 3-5 saniye sonra dönüp bir daha baktı yine tepki vermedim sonra yemekhaneye indi, bu kız bana neden bakmıştır?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu soruya benzer soru gelmişti acaba yine aynı kişimisin ki..öncelikle öylesine bakıp geçmiştir senin ondan hoşlandıgını bildiği için paso peşinden koşcagını düşünüyor hatta sana bakmış ya 3-5 saniye orda senin onu görünce eriğini dibin düştüğünü falan görmek istemiştir..tekrar dönüp bakmasının sebebide arkasından dönüp ona baktın mı bunu kontrol etmiştir..

0|0
    0|0
    • böyle bir soru daha önce sormadım, bundan sonra ne olabilir?

• kendimi biliyorum, başkasını severken evlenirsem evleneceğim kız çok eziyet çeker

• Tamam zamanla o sevgin kıza karşı azalcak çünkü kızdan sana hiçbir şey yok ki ne aşk ne sevgi niye hala daha seveceksinki..ya evlensen eşine eziyet çektirceksen evlenmiceksin ozmn hiçbir zaman o kızı bekle dur madem o evlenir gider sende sevdiğinle kalırsın

Kızlar Ne Diyor 3

• ilgisiz davranman dikkatini çekmiş..devam et böyle ve sakın teklif falanda etme bir daha.

1|0
    0|0
    • aslında halen onunla olmayı istiyorum

• Herkes bu durumu yasıyor ve yasatıyor ama kimse cevabı tam olarak bilmiyor:D

0|0
    0|0
  • salla gtsin ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• onu bilebilmek için dahi olmak lazım.

0|0
    0|0
    • neden hiç kimse ilişki yaşamadı mı?

• Bir daha teklif etsin bende birdaha reddedeyim ve egomu biraz daha şişirsin diye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...