Nedir bunlar, siz bunu hangi hisle yaparsınız?

Beylerden cevap alabilir miyim?

Beyler size bazı şeyler söyleyeceğim diyelim ki bunları karşınızdaki kıza yapıyorsunuz hangi amaçla ve ne hissederek yaparsınız? Bu arada kız başka bir ülkede bir yıl gibi bir süre sonra dönecek bu da bulunsun aklınızda. Giydikleri konusunda onu uyarıyorsanız,benimleyken giyebilirsin sadece diyorsanız,morali bozuk olduğunda güldürüyorsanız,bazı konuşma aralarında istese onunla evlenmek için bir dakika düşünmeyeceğnzi söylüyosanız (şakayla karışık),hayatının her anına evliliğinde daha ilerisinde yanına olmak istyorum,sanki yıllarca berabermişizde sonra kısa bü süreliğne ayrılmışız bana öyle hissettiriyosun diyorsanız vs vs ? Nedir bunlar siz bunu hangi hisle yaparsınız? Ve yahut hoşlandığınız zaman karşınızdaki bunu nerden anlamalı uzak olduğunu göz önünde bulundurun.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten aşıksam yapıcağım şeyler bunlar :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kısacası uzaklık herşeyi bitirir,soğutur ama olacaksada böyle bişey kaldırabilmek zordur

0|0
    0|0
    • haklısın mesafeler çok zor

• erkeğiz işte tabiki sözümüz geçecek başka erkeklerde aç kurt gibi düşün seviyor sevdiğinide başka kurtlara karşı korumak stiyor hakkıdır

0|0
    0|0
  • ve o evlenmek ıstıyorum dıye şaka değil.. gerçekten ıstıyor sadece nabzını ölcuyordur

0|0
    0|0
    • ben böyle birini kaybettim ya

• ver gazı ver gazı yazıcam evet kendimi hazır hissettiğim an yazıcam merak etme sana bildiririm :

• sana bısı söylemek ıstıyorum.. Eğer karsındakı aşkına layıksa bekleme sımdı yaz saat kaç olursa olsun .. şu an karsımdakı bana bunu söyleyecek su an yürüyecek gıderım evıne .. o derece manyagım

• bu çocuk sana hasta reiz

0|0
    0|0
    • ben kendime ne diyeyim ya kavga ettik konuşmuyoruz.

• bak uzak ilişkiler kötü bişey değil gazetede okumuştum takma uzaktasın diye bide tartıştın ama sen haklıysan bişe yapma ama haksızsan özür dile falan ama çok abartma

• bunu kım dıyorsa bu çocuk sırılsıklam asık lan

0|0
    0|0
    • yok artık öylemi dersin :/

• neden çıkarmasını söyledın arkadaşın olarak mı görüyordun

• yo aslında bende hoşlanıyodum sohbetinden sözlerinden ama öyle oldu işte 1 hafta oldu konuşmyrz

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...