Evlenecegım kısının evı olsun ıstıyorum sızde onemsermısınız bunu

kızlar madııyata onem verırmısınız? ben evlenecegım kısının evı olmasını ıstıyorum başka bıseye olmasada olur ama evı olsun ıstıyorum mantıklı mı bılmıyorum...ama aılem benım 10 yıl kırada oturmuş babam dahala anlatır calıstıgını ev sahıbıne vermek cok kotuydu dıye..bırde dıger turlu dusununcede kredıde zor herseyı ertelemek zorundasın çocuk sahıbı olmayı bıle..sonuçta kredı varsa kadın hep calısmak zorunda ara vermeden

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• olsun olmalı yani.sonra adama ayranı yok içmeye atla gider s*çmaya derler

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• bir kız evi olan bir erkeği elbette isteye bilir

bu tercih meselesidir dileyen yakışıklı ister dileyen zengin

bir erkek 30 35 yaşını geçmeden

kendi kazandığıyla ev sahibi olması zor

tavsiyem yinede bu kriteri arkaya at

tutumlu sana ev alacak

dürüst gelecek vadeden biriyle evliliğe gitmen

evin olur ama bir çok duygudan mahrumda kalabilirsin

0|0
    0|0
  • Bu isteğin haklı bir istek birşey diyemem...

Fakat evinden önce işi olmalı, işten önce çalışma azmi olmalı .)

0|1
    0|0
  • 2 yıl önce ayrıldığım sevgilimde senin gibi düşünüyordu bulamadı bir türlü,evi olan birini bulsa hemen evlenecek sende 2-3 sene ara bulursun

0|0
    0|0
  • Hem maddiyataönem verme hemde ev istiyor hanımefendi. bak bak bak. Ama haklısın ne deyim bende evleneceğim kişinin evi arsası kariyeri olsun istiyorum. içgüveyi gidecem yokmu ensesi kalın bayan.

0|0
    0|0
    • karıyer parayı onemsemıyorum evı olan ınsan askarı ücretle bıle gecınır buna ınanıyorum sadece tutumluyumdur aılemde oyle ama bunda evımızın olmaının atkısı buyuk yoksa cok gelırı olan bır aılede degılım ama sukurkı cok da güzel gecınıyoruz kıraya para vermıyoruz

• O halde sen kararını vermişsin anladığım kadarıylada meşru yolu nedir onu soruyorsun bize sanırım.

Sen en güzeli o evi olan kişinin evinin ya yarı hissesini ya da tam hissesini kendi üzerine yaptır ondan sonra evlen. yoksa tutumsuz biri ev nerden geldiyse ben bilmiyom diyen biri çıkarsa evliyken evi satar dımdızlak kalırsın. evlenmişte olursun yaşadıkların yanına kar kalır. aman dikkat kişiliğini bilirsen sorun yok ama mantıken böyle yapmalı insan.

• valla ben aşka meşkede pek inanmam aslında. bir söz vardır açlık kapıdan girince aşk bacadan kaçarmış. mantıkta önemli değil önemli olan kaderdir. şuan bekarsın bol bol dua et. allahım beni kötüinsanlarla karşılaştırma. şöyle düşünceli olsun beni kimseye ezdirmesin sevgisini bana ve çocuklarıma göstersin de şimdi ne dua edersen kaderine o şekilde yansır. yoksa çabuk bıkarsın evi mevi gözün görmez bu seferde amourosun dediği gibi aldatmaya başlarsın.

• Mutlu huzurlu olun gerisi önemsiz

0|0
    0|0
  • ev olması şart değildir evsiz de olabilir bendeki evler yeterde artar bile

0|0
    0|1
  • benım evım yok keske olsaydı ama öyle bir karakterim ve kalbim varki 500 oda 300 salon ona ole bır yer actım kı orda sevgılıme yettı

0|1
    0|0
  • senin evleneceğin kişi en fazla 30 olabilir. sen bu ülkede 30 yaşında ev sahibi olan kaç kişiyi tanıyorsun? Baba parası ile alınmamış ya da bir yerlerden miras kalmamışsa.

0|1
    0|0
    • hersey kısmet ama evleneceım yasa uygun zaten o yaslar olur

• amorous sen ne zırvalıyorsun arkadaşım. saçma sapan yorum yazma benim cevabıma. işine bak

• abuk sabuk yorum yazma arkadaşım. sana kemik atmadım oradan havlasan da sana kemik yok.

• ssk da onemlı dıkkat et

0|1
    0|0
  • mantıklı gayet doğal bir istek.

0|0
    0|1
  • tabi mantıklı ancak birisini sevmek için bu tarz kriterler söz konusu olmamalı. Evi yoksa sevmeyecekmisin ? ya da sevdin diyelim evi yok diye evlenmeyecekmisin ?

0|0
    0|0
    • tabıkı soz konusu ask olunca ınsanın ağzı dılı tutulur amaşu ankımse yok hayatıda duamda bu sekılde cok gelırım olmasada bır evım olsun

• onun evi olacak, peki ya senin?

0|0
    0|0
  • Bu biraz çıkarcıdır ...

0|1
    0|0
  • ben de öyle düşünüyorum. evi olmayan kızı neden alayım ki :/

0|1
    0|0
  • Yaa haklısın kira zor sabit bir giderin oluyor sürekli ev şart

0|0
    0|0
  • mutlu olayım yeter

0|0
    0|0
  • Bu bence şımarıklılık

0|0
    0|0
  • nasıl bişi olsun?

0|0
    0|0
  • isteyebilirsin, makul bir istek

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• Önemsemem. Kirada olsun yeter. İlla evi olması gerekmiyor.

0|0
    0|0
  • senin evin var mı?

0|0
    0|0
  • senin evin var mi. esitiz ya hani her konuda. senin evin yoksa karsi tarafdan da bekleme.

0|0
    0|0
  • ya yoksa.sevdığmızden bı ev için vazmı geçelım yanı.rahat olmayı herkes ıster ama sevmek için bı ölçüt degıl bence.varsa vardır yoksa yokdur.genç yaşdada ev sahıbı olmak ımkansız gıbı bısey babadan kalmadığ surece.

0|0
    0|0
  • Kredi cekip alinirki cogu cift krediyle aliyor ve birnin tum maasi krediye gidiyor digerininkiylede gecim yapiliyor, kriterim arasinda ev yok kisacasi.

0|1
    0|0
  • çalışkan hedefleri olan işi olan ve merhametli olan adam bulmalısın bence...

ev bizim komşuda da varadam değil kadın çalışıyo napcan öyle adamı...

0|1
    0|0
    • çok güldüm verdiğin örneğe :)

• anşatmak ıstedıgım cok farklı tabıkı ılk once huya bakarsın ama yasadıgım bır durumda buna etken gozum kapalı bırısıyle zamanımı cok harcadım sonuç hüsrandı sımdı bırazda mantık akıl eklenmeli dıyorum

• haklısın acı tecrübeler insanı farklı şekilde düşünmeye itiyor ama sen genede önceliğini ev tutma derim...evi olursa iyi olur tabi de ama öncelik destek olunacak adam bulmakta...

• bunu istemek senin en doğal hakkın . ama gerçekten çocuk iyi işi var ev alma konusunda istekli evlenmeyi kabul edersin. ama hiçbir artısı yok evi de yok o zaman kabul etmezsin :D

0|0
    0|0
  • Benden zengin olsun demem benle denk olsun yeter

0|0
    0|0
    • düşüncem benımde oyle ben co gelırı olan bır aılede degılım ılerde calıscam da tabı ama kırayı al ben yemedim sen ye gıbı goruyorum tabıkı hersey kısmet asık olurum susar kalırım ama mantık ıste

• Zamanla yaparsınız evin olmasi iyi aslinda ama.yoksada yapacak birsey yok

• İş ciddiyete binince maddiyatın önemi artar. Gerçekçi olmak gerek. Aşk karın doyurmuyor.

0|0
    0|0
  • Önem vermem.

0|0
    0|0
  • benim evim varsa onunda olmalı-yoksa onunda olmamalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...