Nikah masasında nikah memuru "Ofsayt nedir" dese nasıl anlatırdınız?

Şaşırtmalı sorular soruyorlar ya bazen bir anda böyle bir soru sorsalardı terlermiydiniz?
Nikah masasında Nikah memuru Ofsayt nedir dese nasıl anlatırdınız ?

1|1
9340

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Nikah memuru böyle kadınsa şöyle anlatırdım: bir mağazaya gittiniz, eteği aldınız kasaya doğru gidiyorsunuz, kasaya çok az kaldı o sırada başka bir kadın sizin önünüze geçti ve kasaya yakın ama elinde ürün yok, tam o esnada satışçı arkadaş o kadına satın alacağı ürünü getirip verdi. bunun gibi bişi

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 92

• Futbol kulübüne değil dünya evine giriyorum ben. derim.

1|2
    0|0
  • Diğer kızlar ofsayt ben gol derim :P

2|1
    0|0
  • şimdi kaleye yakın olan takım arkadaşına topu atmayıp direk gol atarsa ofsayttır efenim

0|3
    0|0
  • Spor terimi olarak mı, argo olarak mı? Diye sormaktan cekinmezdim. Cevabına göre cevabımı verirdim 😄

0|3
    0|0
  • Bak şimdi Ferhat ve Sultan evleniyor gol. Pembe silinen kalem vermiş nikah memuruna, gerdek esnasında kızımın ağzını yedi bitirdi bu çulsuz, şopar Ferhat diyor ve Ferhat ofsayt

0|1
    0|0
  • Az laf çok iş diyerek konuyu rafa kaldırırım.

1|1
    0|0
  • Lütfen sen kıyma nikahı uğursuz şahsiyet der kalkar giderdim öyle soruya böyle cevap :D

0|1
    0|0
  • Evet demem mesela derim herkes susar.

0|1
    1|0
  • Ofsayt cok basit. Ter dökeceğim bir durum göremedim şu an 😄

0|1
    0|0
    • tamam neymis

• Bana bu şekilde öğretildi mantigi kavradim 😄

• olaya çok farklı bir yerden girdin :D

• sen bir alışveriş merkezindesin. 10 kişilik bir kuyruğun en sonundasın. arkana geçen bayan elindeki poşetleri en ön sırada duran bayan verirse işte bu ofsayttır. Demişlerdi hala aklımda 😂😂😂 evet diye bağırırım memura

0|2
    0|0
  • Bak simdi, mutfaktaki bütün bulaşıkları yıkamışsın, tam mutfaktan çıkarken annen kızım şunları da yıka der. Ofsayt budur.

0|1
    0|0
  • pas derdım başka soru sorsun. bu ne be evlenmeye mı geldık bılgı yarışmasına mı dıye atarlanırdım. damadı kolundan tutar gotururdum. başka zaman evlenırız artık 😎

1|1
    0|0
  • Top bir kaleye giderken, o kaleye akın yapan takımın oyuncularından -birinin, kaleciyle- arasında karşı takım oyuncusu bulunmaması durumu der geçerim

1|1
    0|0
  • Iki takimin macta oyun icerisindeyken benim diğer takimin ceza sahasina onlardan yakin olma halime deniliyor 😎😎😎😎

0|1
    0|0
  • Şimdi babam akşam bana dışarı çıkmam için izin veriyor ama yanında abinde olcak diyo^ bana ofsaytı sorduklarında böyle cevap veriyorum 😏😏

0|1
    0|0
  • Nikahimda evet dwmek yerine " bir kalk s*ktir git surdan" derdim.

1|1
    0|0
  • konumuza dönelim derim.

0|1
    0|0
  • Eveeeeeeet derdim

0|1
    0|0
  • hemen anlatıyorum..
    hoşlandigim çocuğu kankama anlattim o da hoşlandi ofsyat
    beğendiğim elbise başla bir kiz aldi ofsyat.

0|1
    0|0
  • Memur hanim sizin isiniz ofsayt değil isinize bakin hadi cabukk durmasanizdaa kiyin su nikahii la hadii 😂😂

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    72

Erkekler Ne Diyor 39

• Sanırım o dakika belediyeyi arar bu memurun değiştirilmesini talep ederdim. O ne lan zaten canım burnumda olacak bir de gelmiş espri yapıyor gevşek.

0|1
    0|0
  • Bir oyuncu takim arkadasina bir pas aktardiginda, top o oyuncunun ayagindan ilk ciktigi anda, pasi aktardigi oyuncu ile rakip kale arasinda en az iki rakip oyuncu olmamasi durumudur.

0|1
    0|0
    • Cezasi, ofsayta dusen takim aleyhine bir endirekt serbest vurustur.

• Halkın kendi kendini yönetmesidir derim.

0|2
    0|0
  • İmzayı atmak başlı başına bir ofsayt olabilir.

0|1
    0|0
  • Ofsayt ofsayt demektir

0|1
    0|0
  • memur bey şimdi ofsayt nedir diye sormanın sırası mı. lütfen işinize bakın derim. ben sonra size müsait bir zamanda anlatırım ofsaytı derim.

0|1
    0|0
  • İşine bak ahmet çakar misin derim

1|1
    0|0
  • bana öyle bir soru sorsaydı seni memur edenin diye düz giderdim

0|1
    0|0
  • Hayir.

0|1
    0|0
  • Akşam mać var imasinda mı bulunuyosun galaz deyip yumruğu çakarak işte budur derim :/

0|1
    0|0
  • Şimdi ben evet demeye hazırlandım ve siz bana bu soruyu sordunuz işte bu ofsayt

0|1
    0|0
    • E bize de ofsaytı anlat falan desin de masadan kalkılır insan insana böyle soru sorar mı

• Saçma sormazlar zannediyorum hayal ürünü bulmayin.

0|1
    0|0
  • Memur bey yanlış yerdesin sorun OFSAYT derim.

0|1
    0|0
  • Boş konuşma işini yap derim

0|1
    0|0
  • İşine bak lafı uzatma derim
    Sululuk seven biri değilim

0|1
    0|0
  • Futbol’da gereksiz bir kuraldır

0|1
    0|0
  • eveeeeet

0|1
    0|0
  • anlatmazlar

0|1
    0|0
  • Topu getir anlatiyim d

0|1
    0|0
  • Nikah memurunu piste çıkartır, görsel eşliğinde anlatırdım.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    19
Yükleniyor...