Su erkekler kendılerıne baglayıp cekıp gıdıyorlar ya hanı sırrını verın bızede

gecmıste cok acı cektım alıstırıpgıttıler arkalarında uzulen aglayan ben oldum. sımdı bır konustugum var 4 yıl aynı bolumde okuyacagız hatta aynı sınıfta amacım bıtırmek degıl sadece benı kaybetme duygusunu yasasın kıymetımı anlasın herkes gbı olmasın. ne yapayım.. nasıl baglaayım bana nasıl asık olmalı

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir türküde derki

Çok muhabbet tez ayrılık getirir.

hele ki bu devirde elde telefon sabahlara kadar muhabbet hatta günün en ince ayrıntısna kadar anlatmalar. Nasılsa paket aldık beleş deyip dibine kadar kullanmak için olur olmaz şeyleri bile telefonda konuşarak o kadar sığlaştı ki lişkiler.

Artık hiç özlemek diye bişey kalmadı

Artık sadece sevgilinin yüzü özlenir oldu. Halbu ki sesi sohbeti canım deyişi, öyle ki bugün geçen başıam ne geldi dediğinde ağzının içine düşecek kadar konuşmasına hasret kalmak gibi şeyler kalmadı.

Özlemek ve sonrasında kavuşup sohbet etmek ne kadar güzel bir duygu.

Mektup yolu beklenirken bile heyecan duyulan aşkları yaşamak için özlem duymak gerekiyor bence.

Ve yine bana kalırsa aynı gün içinde buluşabiliyorsa çiftler asla telefonda konuşmamalı.

Özlettir, özle

0|1
    0|0
    • cok cok haklısın . o sehırdısında henuz yuzyuze gorusmedık sureklı facebook. o zaman okul acılana kadar yazmayacagım ozlesın

• kesınlıkle bu dedıklerıne ınanıyorum :)

• :)) Eyvallah. Özleyip Kavuşmak ya da hergün onunla konuşmak için sabırsızlanmak yeniden aşık olmak kadar güzel. Naçizane tavsiyem telefonda asla muhabbet etmeyin. Telefonlar bitiriyor aşkı.

Erkekler Ne Diyor 5

• bunca yıl kendıme bı kızı baglayamadım yaa senın o kaybetme korkusu dedıgın yola ben kaybedecegımı bıle bıle gırdım ama kaybettım..o korku ıle yasayacagıma söyleyeyımde kararı o versın dedım ama hep ıkıncı tercıh oldum bılmem anlatabıldımmı...sımdı neyın sırrını sorumustun bı daha alayım..

1|0
    0|0
  • senin bendin olman gerekiyor.bendin olmak içinde onu sana aşık etme cabanın ortadan kalkması gerekıyor kalkmazsa bendıne ulasamazsın cunku bendın benlıkten cıkıp onlar sizler gibi olacak ve yapmacık davranacaksın yapmacık davrandıktan sonra avuclarının ıcıne alınca bendın olunca hersey umdugun gıbı olmayacak!

1|0
    0|0
  • O olmuşsa aşık olmuştur olmamıssa terkettiğinde dahada soğur bu sefer o bb der sana yapma öyle birşey

1|0
    0|0
  • sirri cok basir KACAN KOVALANIR

1|0
    0|0
  • asla öğrenemiceksiniz:d

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sümsük olmayın

1|0
    0|0