Hoşlanmadığın bir insandan kurtulmanın yolu nedir?

Hoşlanmadığın birinden kurtulmanın yolu nedir? Karşıdakini kırmadan kendinden uzaklaştırmanın bir yolu var mı?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Buluşma istediğinde bahaneler üret telefonlarını cevaplama mesaj atma buluşmak zorunda kaldığındada telefonunla uğraş onunla ilgilenme en güzel yöntem bu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kızlardan hoşlanıyorum dersin :))

1|0
    0|0
    • Öyle değil:D benimle arkadaş olmak isteyen bir kızdan bahsediyorum,kıza sinir oluyorum ama yapışık yüzsüz bir şey nasıl kurtulcam bundan? :D

• En iyisi sktir git diyiim belki gider

• tamam de ne olacak. :))

• Karşıdakine gerçeği söylemek yoksa karşındaki seni çok da seviyorsa eğer her hareketinden bir anlam çıkartacaktır buda kendisini sana daha bağlı hissttirir al karşına konuş...

1|0
    0|0
  • Diret yüzüne söylemek en faydalısı olacaktır.

Her ne kadar denesende ve onun umursamadığını sansanda.

1|0
    0|0
  • karşısında burnunu karıştırıp cıkardığın malzemeyi parmağını bir sapan vazifesi görecek şekilde kullanarak üstüne fırlat.her zaman işe yarar.:DD

1|0
    0|0
  • Yüz vermemek sadece gerekirse ve olabildiğince kısa cevaplar vermek

1|0
    0|0
  • Cok gozgoze gelmemek ve mesajlarina cewap wermemek..

1|0
    0|0
  • Yüzüne karşı ''S*KTİR GİT!'' de. Biraz şerefi varsa yanından dahi geçemez bir daha. :)

1|0
    0|0
  • Söyle.

1|0
    0|0
  • hoşlukla dürüstç.e yüzüne demek

0|0
    0|0
  • Arkadaşınız mı? Yoksa sevgili anlamında mı?

0|0
    0|0
  • abi naber ya de :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hoşlanmadığınız biri olarak, yani sevgili veya bir arkadaş mı kurtulmak istediğiniz? Eğer hoşlanmadığınız biri size takılan bir erkekse o zaman kalbini kırmadan iyi biri olduğunu fakat artık görüşmemenizin ikiniz içinde daha iyi olacağını söylersiniz. Zaten gerçekten biraz kafası çalışıyorsa anlayacaktır, demek istediğinizi

Ha bir arkadaşınız mı hoşlanmadığınız ve kurtulmak istediğiniz?Telefonlara çıkmayıp mesajlarına cevap vermezsiniz. Fakat bizim bir tandığımız var malesef halen kurtulamadık, adamın yüzüne artık konuşmayalım,dedik. 3 ay sonra değişik bir numaradan aradı, hatta birgün apartmanın çnünde beklemiş kapılar kodlu olunca girememiş tabi, biri gelene kadar beklemiş, telefon çalıyor ve ben açmıyorum aynı anda bu kapıyı çalıyor.Kapının önünde duruyor, ne yapmalı? Bunun gibi ar damarı çatlamışlara ne yapmalı? Bunun gibi birisi ise kurtulmak istediğiniz insan yapacağınız tek şey ne bilmiyorum. Küfür bile çare etmedi.Fakat en akıllıcası diğer şekilde ise köbar bir şekilde ikinizin olamayacağını söylemnizdir.

0|0
    0|0
    • Aynen bahsettiğim kişi hatta kişiler tam da anlattığın gibii...Ben yazları Aksaray'a gidiyorum orda 2 kız kardeş var her gün geliyorlar gelmedikleri gün de mesaj atıyolar arıyorlar cevap vermiyorum yine aynı şeyy! Hayır bir de kafa dengi değiller çok kro kızlar sıkılıyorum yanlarında... Kurtulamadım gitti.Acaba direk yüzlerine mi söylesem onu da yapicak biri değilim

• Zaten yazın görüyormuşsunuz o kadar dert etmeyin.Sıkın dişinizi 3 ay çabuk geçer, tabi böyleleri ile zamanın geçmeyeceğini bilirim.Başınız ağrır, konuşacak konularınız farklıdır v.s kurtulmak istersiniz. Birşeyler yapalım falan derlerse bahaneler üretin. Olmadı ise sizin ve benim alakadar olduğumuz konular başka kızlar bence siz kendinize uygun bir arkadaş bulun çünkü ben size göre değilim, diyerek onları kendinizden fazla önemsediğinizi düşünmelerine sebep olursunuz ve kurtulabilirsiniz.

• kendinden tiksindirmek

1|0
    0|0
Yükleniyor...