Pişman olur musunuz?

Ona çok kötü davrandınız duygularını hiçe saydınız sizi sevmesine rağmen hep bir parmak ağzına bal çaldınız ama asla onunla olmadınız he olurmuş gibi yaptınız sonra sebepsiz umursamadan duygularını önemsemeden gittiniz başkasına ama başkasına gitmeye onu bırakmaya değmedi

Ama sonradan pişman olup sevdiğinizi anladınız

Arayabilirmisiniz cesaretli davranıp yoksa geçti artık mı dersiniz ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Sen cesaret edip arasan nolur karsındaki seviyorsa böyle umarsızca bırakıp gitmeni anlayamamıştır hep kendinde sorun aramıştır kalbi o kadar kırılmıştır ki belki duygularını yenik düşüp geri dönebilir ama Allah aşkına cesaretten geri dönmekten bahsetme karşı tarafın yerine koy kendini eğer pişman olduysan seviyorsan ara ama asla aynı şeyi tekrarlama.(Yaptıysan sen ve ya yapan kim varsa)

0|0
    0|0
    • yok yapan ben değilim bana yapıldı açıkçası arasa diyorum diyorumda doğrumu yapıyorum bilmiyorum ya da ben arasam mı diyorum çok perişan halde terk ettiği kişi onu reddetti üzülüyorum onun için ama reddedildiğini bildiğimi bilmiyor

• kim yaptı ki bunu arkadasın mı

• ailecek tanıştığımız kız uzun zamandır ona aşığımdr konuştuk bir süre sevdiğimi biliyordu bende seviyorum diyordu sen benim için çok değerlisin diyordu konuşamadığımız zamanlar seni çok özledim diyordu ama mecburi olarak bir süre konuşmayalım dedi ailesinden gizli konuşuyorduk annesi sürekli telefonu elinde gördüğünden kızıyordu ona bir hafta konuşmayalım sonra ben seni ararım dedi ama altı ay sonra aradı ondanda konuşamadık bir daha aramadı ben buldm bir yol arardım başkasını seviyorum dedi

Kızlar Ne Diyor 1

• boyle bısey asla yapmazdım.onla olamıycağmı bıle bıle kımseye umut vermem.ha boyle bısey oldu dıyelım hangı yüzle arıycamkı.yuzsuz olan arar bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...